آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست آموزش گرفتن بک آپ فلش از تبلت چینی

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
با سلام خدمت دوستان من میخواستم از تبلت چینی که دارم از فایل فلش بک آب بگیرم چون از این تبلت تعدادی فروختم میخوام پشتیبان داشته باشم که در صورت مشکل دار شدن اون ها این بک آب روی آنها برگردانم مدل ها هم همه مثل هم هستنند ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند چطور پشتیبان بگیرم

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام . اساتید بهتر می دونن فکر کنم از باکس باید استفاده کنید ولی اگر بازش کنید یه ای سی فلش ناند داره که با پروگرمر می تونید بک آپ تهیه کنید .

رشيدی

Banned
2012-05-31
593
4,548
مشهد
با سلام خدمت دوستان من میخواستم از تبلت چینی که دارم از فایل فلش بک آب بگیرم چون از این تبلت تعدادی فروختم میخوام پشتیبان داشته باشم که در صورت مشکل دار شدن اون ها این بک آب روی آنها برگردانم مدل ها هم همه مثل هم هستنند ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند چطور پشتیبان بگیرم
سلام دوست گرامي باتوجه به اينكه من نمايندگي تبلت هاي جيني را دارم لذا به عرض ميرسانم كه بك آپ گرفتن با دستگاه 5000 حدود 2ساعت طول ميكشد چون آسي ناند است وحدود 8گيگ درثاني بدليل بالا بودن قيمت آيسي ها(60تا80هزرا) در تعويض يا فلش كردن دقت شود چون با كوچكترين اتصالي مي سوزند

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
سلام دوست گرامي باتوجه به اينكه من نمايندگي تبلت هاي جيني را دارم لذا به عرض ميرسانم كه بك آپ گرفتن با دستگاه 5000 حدود 2ساعت طول ميكشد چون آسي ناند است وحدود 8گيگ درثاني بدليل بالا بودن قيمت آيسي ها(60تا80هزرا) در تعويض يا فلش كردن دقت شود چون با كوچكترين اتصالي مي سوزند

دوست عزیز تشخیص این آی سی چگونه است آیا شما این آی سی با هیتر برمیدارید و دوستان اگه بفرمایند چطوری از روی یک تبلت سالم بک آپ بگیریم در صورت نیاز بعدا روی همان مدل تبلت نیاز شد اجرا کنیم برای مشکلات نرم افزاری مثلا تبلت در صفحه اول گیر میکند و غیره

s_ali_m

کاربر
2012-02-06
203
1,077
تهران خ جمهوری
گرفتن بک آپ با پروگرامر جواب نمیده. فقط گاهی جواب میده . چون آی سی ناند استفاده شده در این چینی دارای بلوک های خراب زیادی داره که موقع خوندن و به خصوص رایت اون به مشکل میخوره. گرفتن بک آپ بستگی به نوع چیپ مورد استفاده و پارتیشن بندی اون داره. ضمنا بک آپی که میگیرین باید قابلیت فلش داشته باشه . معمولا همه با CWM یا TWRP بک آپ میگیرن که مال وقتیه که دستگاه مثلا بالا نمیاد. دستگاه خاموش باید فلش بشه. ضمنا این چینی ها باکس نیاز نداره. تماما با کابل یو اس بی فلش میشه.
سوالی بود در خدمتم.

s_ali_m

کاربر
2012-02-06
203
1,077
تهران خ جمهوری
ببین بک آپ گرفتن تو مدل های مختلف فرق داره.
همون طور که فلش کردن فرق داره.
این چینی ارزونا کلا سه مدل cpu دارن. ALLwinner (A10 , A13)
Rockchip 2928
Media tech
بیشتر هم همون مدل A13 هستن.
حالا بسته به نوع سی پی یو بک آپ گرفتن هم فرق میکنه.

aminjaf

کاربر
2013-05-20
130
197
شهرضا
با سلام

نرم افزار زیر را دانلود کن و بعد تو یکی از درایوهات اکسترکتش کن
تبلت را روشن کن و با کابل اونو به کامپیوتر وصل کن تمام درایورهای تبلت را نصب کن
حالا برو تو اون پوشه ای که نرم افزار را توش اکسترکت کردی و فایل 00_firmware_adb_dump_original.bat را اجرا کن و صبر کن تا عملیات بک اپ گرفتن تموم شه
بعد تو همون پوشه یه پوشه جدید با اسم تبلتت ساخته میشه و 5 تا فایل دامپ تبلتت توش ذخیره میشه
ROM_Backup_A10_A13 - Télécharger - 4shared

بالا