آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ریموت کنترل(لیور تاور)جرثقیل های ساختمانی دهمان تاور فرستنده و گیرنده مشکل دارد

electeropars

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2012-02-23
586
2,036
با سلام
من یه مشکل در تعمیر ریموت کنترل تاور دارم دوستان اگر میتوانند کمک کنند
من تصویر از فرستنده و گیرند براتون میزارم
اگر اطلاعاتی دارید و چیزی به نظرتون میرسه راهنمایی فرمایید شاید مشکل حل شد
روی گیرنده 4 عدد ال ای دی وجود داره که فعال بودن قسمت ها را مشخص میکنه
ال ای دی 1: حاضر بودن پاور سوپلای که در حال حاضر روشنه و این قسمت بدونه عیبه
ال ای دی 2: نوشته شده هارد . که روشن فعاله
ال ای دی 3: نوشته رادیو . که ان هم روشتن و فعاله
ولی ال ای دی چهارم خاموشه که نوشته ( ای دی) ID
من فکر کنم مربوط به فرستنده است . چگونه میشه این مشکل حل بشه؟ شاید مربوط به گیرنده هم باشه
لازم به توضیح است که کریستال هایی که در ان به کار رفته به وسیله اسکوپ نوسانات ان را میتوان مشاهده کرد .
و از سالم بودن کریستال ها اطمینان داشت.

عکس۰۰۵۸.jpgعکس۰۰۵۹.jpgعکس۰۰۶۰.jpg

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,098
74,085
48
ایران
سلام
این احتمال وجود داره که کد های ارسالی از فرستنده با گیرنده مچ نباشه. مثل ریموت دزد گیر ماشین اگه کد ها در گیرنده و ریموت یکی باشه عمل می کنه .
برای تست از اسکوپ 2 کانال اگه فرکانس متر داشته باشه بهتره کد های که در فرستنده تولید و ارسال میشه رو به یک کانال و کانال دیگر اسکوپ رو به جایی که از گیرنده .گیرنده تا جایی که به ای سی دکودر وارد میشود بزنید. با مقایسه سیگنال میتوانید پی به صیح بودن ان ببرید.
موفق باشید.

mpiramooni

کاربر
2014-08-06
2
2
سلام
من شغلم تعمیر ریموت کنترل های پمپ بتن و چرثقیل هست . و تا بحال روی تاور کرین این ریموت رو ندیدم . این ریموت مال پمپ بتن های شوییینگ مدل های ساخت 88 الی 94 یا 95 هست . اما تاور کرین ها از ریموت های ساگا .یا تله کرین است . با این وجود اگر خواستی تعمیر کنی ....احتمالا نباید شماره بدم .اما میتونی توی گوگل سرچ کنی . (ساخت و تولید ریموت کنترل پمپ بتن ) به نام ایرانیان مدار بنده هم پیرامونی هستم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

mpiramooni

کاربر
2014-08-06
2
2
دوست عزیز یادم رفت بگم من برنامه های این کنترل ها رو دارم و الان یک دست کامل هم هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر
بالا