آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نشناختن سیم کارت در تبلت چینی gold 722 با چیپ allwinner a10

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام دوستان تبلت چینی gold 722 با چیپ allwinner a10 مشکل هنگ و ریست کردن روی قفل پترن داشت که ناچارن مجبور شدم فلشش کنم البته مطمئن نیستم فایل فلش دقیقا مال خودش باشه نزدیکترین چیزی که توی سایتهای چینی و انجمن های خارجی تونستم پیدا کنم و تبلت قبولش می کرد رو ریختم روش الان هیچی مشکلی نداره و براحتی کار می کنه ولی مشکلی که داره وقتی سیم کارت میزاری روش سیم کارت رو نمیشناسه و روی علامت آنتن دهی یه ضربدر زده قبل از فلش این مشکل رو نداشته و الان هر چی باهاش سر و کله زدم به نتیجه نرسیدم هر دو نوع سیم کارت ایرانسل و همراه اول رو چک کردم ولی جواب نداد می خواستم بدونم تجربه شما چیه در این زمینه مرسی .

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان تبلت چینی gold 722 با چیپ allwinner a10 مشکل هنگ و ریست کردن روی قفل پترن داشت که ناچارن مجبور شدم فلشش کنم البته مطمئن نیستم فایل فلش دقیقا مال خودش باشه نزدیکترین چیزی که توی سایتهای چینی و انجمن های خارجی تونستم پیدا کنم و تبلت قبولش می کرد رو ریختم روش الان هیچی مشکلی نداره و براحتی کار می کنه ولی مشکلی که داره وقتی سیم کارت میزاری روش سیم کارت رو نمیشناسه و روی علامت آنتن دهی یه ضربدر زده قبل از فلش این مشکل رو نداشته و الان هر چی باهاش سر و کله زدم به نتیجه نرسیدم هر دو نوع سیم کارت ایرانسل و همراه اول رو چک کردم ولی جواب نداد می خواستم بدونم تجربه شما چیه در این زمینه مرسی .

دوست عزیز شما اول چک کنید تبلت روی حالت OFFLINE MODE نباشد چون در تبلت ها و گوشی های موبایل اگر گوشی و یا تبلت را در حالت OFFLINE MODE بالا بیاوریم سیم کارت را نمی شناسد و روی انتن ضربدر می خورد پس ابتدا چک کنید تبلت روی این حالت نباشد و اگر مشکلی نبود به احتمال زیاد نسخه فلشی که استفاده کردید مشکل داشته و یا مناسب تبلت نبوده شما باید از ورژن دیگر فایل فلش استفاده کنید و سعی کنید از باکس جهت فلش کردن استفاده کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ahwaz 91

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
مرسی از شما دوست عزیز
حالت آفلاین که نداره ولی حالت airplane mode داره که وقتی روی اون میزاریم کلا علامت آنتن تبدیل به هواپیما میشه که مشخصه که از اون حالت خارج شده . باکس هم که ندارم فعلا مجبورم همینجوری باهاش سرو کله بزنم اگر آدرس سایتی که رام های تبلت چینی داخلش باشه می دونید ممنون میشم بهم بگید چون خیلی گشتم و اون چیزی که میخواستم نبود و هر کس هم این نمونه رو می خواست یه فایل خاص رو بهش معرفی کرده بودن که من در حال حاضر ازش استفاده کردم .

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
مرسی از شما دوست عزیز
حالت آفلاین که نداره ولی حالت airplane mode داره که وقتی روی اون میزاریم کلا علامت آنتن تبدیل به هواپیما میشه که مشخصه که از اون حالت خارج شده . باکس هم که ندارم فعلا مجبورم همینجوری باهاش سرو کله بزنم اگر آدرس سایتی که رام های تبلت چینی داخلش باشه می دونید ممنون میشم بهم بگید چون خیلی گشتم و اون چیزی که میخواستم نبود و هر کس هم این نمونه رو می خواست یه فایل خاص رو بهش معرفی کرده بودن که من در حال حاضر ازش استفاده کردم .

دوست عزیز بیشتر بگردید باید حالت offline mode داشته باشد چون تبلت مدار سیمکارت و مدار انتن دارد مانند موبایل باید این حالت را داشته باشد چون این حالت باعث بوجود امدن این مشکل می شود

با تشکر

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
دوست عزیز من دو مدل تبلت مختلف رو چک کردم حالت آفلاین رو نداشتن فقط همون airplane mode رو دارن

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوست عزیز اگه با لودر فلش زدی از چیدن فایل ها تو جاهای مناسب خودش اطمینان حاصل کن اگه از همه مطمئن هستی بی شک فایل فلش ماله ان مدل یا ورژن سخت ابزاری نیست یه سئوال هم دارم فایل بوتش چندتا بودیا تک بود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ahwaz 91

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
دوست عزیز چندین مورد دیدم داخل تبلت های چینی که وقتی شارژ تبلت میاد زیر 35 درصد قابلیت تماس و اینترنتشون قعط میشه

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
درود دوست عزیز اگه با لودر فلش زدی از چیدن فایل ها تو جاهای مناسب خودش اطمینان حاصل کن اگه از همه مطمئن هستی بی شک فایل فلش ماله ان مدل یا ورژن سخت ابزاری نیست یه سئوال هم دارم فایل بوتش چندتا بودیا تک بود

چند نمونه فایل فلش مشابه با پسوند img داشتم که یکی یکی با برنامه livesuit یا phoenix ریختم روی تبلت که تنها یکی رو قبول کرد . توی فروم های چینی و ... هر جا کسی فایل فلش این مدل رو می خواست همین فایل و ورژنی که من الان ریختم رو بهش معرفی می کردن . نمی دونم چرا واسه من جواب نمیده .

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
دوست عزیز چندین مورد دیدم داخل تبلت های چینی که وقتی شارژ تبلت میاد زیر 35 درصد قابلیت تماس و اینترنتشون قعط میشه
دوست عزیز الان شارژ کامل داره ولی باز هم جواب نمیده

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
دوستان توی یه فروم خارجی خوندم که مورد مشابه داشت و بخاطر نوع رام بود اگر امکان داره از همکارانتون که توی این انجمن نیستن یه سوال بگیرین شاید راه حلی داشته باشن مرسی

بالا