آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر دادن ولی تاریک بودن تصویر در لپ تاپ xps 1330

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
لپ تاپ فوق اول تصویر نمیداد که چیپش رو هیت گرفتم الان به مانیتور که وصل میکنم تصویر میده .روی lcdخودش هم تصویر میده ولی خیلی تاریکه باید دقت کنی تا مشخص بشه .ال سی دی با اینورتر و فلت رو هم عوض کردم ولی نتیجه ای نداشت

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
لپ تاپ فوق اول تصویر نمیداد که چیپش رو هیت گرفتم الان به مانیتور که وصل میکنم تصویر میده .روی lcdخودش هم تصویر میده ولی خیلی تاریکه باید دقت کنی تا مشخص بشه .ال سی دی با اینورتر و فلت رو هم عوض کردم ولی نتیجه ای نداشت

دوست عزیز قطعات اطراف سوکت کابل فلت بر روی مین بورد مانند فیوز و سلف مخصوصا سلف ها که وظیفه تقویت ولتاژ را دارند را تست کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
قطعات هم تست شدن مشکلی نداشتند

lolohacko

کاربر
2007-11-23
127
369
سلام دوست من.
مشکل گرافیکتون هنوز باقی هست و این مشکل از گرافیک هست.یک راه دیگش هم اینه که 3.3 ولت رو به پایه ADJ های ولتاژ برسونید که این کار باعث میشه نور بک لایت دیگه کم و زیاد نشه ولی کارتون رو راه میندازه...
اگر BGA Machine ندارید روش دوم مطمعا تر هست چون گرافیک چیپ شمالیش هست و یه خورده تعویضش و ریبالش حساس هست و....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sistana

arsa-pc

کاربر vip
کاربر
2013-09-14
111
335
سلام دوست عزیز همین مشکل رو داشتم وهمه این کارا رو انجام دادم مشکل تو برد اینورتر بود قاب LCD رو باز کن یه برد کوچیک پایین پانل هست اونو ولتاژگیری کن و فیوزاش رو تست کن.

بالا