آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: تعمیر باندهای سیستم صوتی ماشین

optical

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-11-17
726
2,616
اراک
سلام خدمت شما برای تعمیر باند همه قطعات تو بازار موجود هست شماره تماس فروشگاه میفرستم خدمتون

~modern~

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-08-18
535
1,115
سمنان
برای هسته کویل باید از کاغذ. مخصوصش استفاده کنید معروف به کاغذ کپتون برای چسب هم از دوقلوی آلمانی اوهوپلاس uhu+ دیر خشک یا ۲۴ ساعته استفاده کنید

arian51

کاربر vip
کاربر
2009-08-28
105
507
تهران
رد: پاسخ : تعمیر باندهای سیستم صوتی ماشین

سلام اهو 300 پلاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein6

arian51

کاربر vip
کاربر
2009-08-28
105
507
تهران

بدرد نمیخورن یکم گرم که میشن چسب سیم پیچ بصورت مایع ئر میاد و میجوشه که یا تاول میزنه و خر خر میکنه و یا اینکه سیم پیچ میریزه

arian51

کاربر vip
کاربر
2009-08-28
105
507
تهران

من 20 ساله کارم تعمیرات باند هست و شاگرده استاد نعمت الله قاضیان بودم خوشحال میشم مشکلی رو بتونم پاسخ بدم .البت هنوزم مشغول هستم هم خودم کارگاه دارم و هم در شرکت پایونییر قسمت گارانتی ساب و باند مشغول هستم

Behnammohsen

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-05
518
1,313
33
Babol
پاسخ : رد: پاسخ : تعمیر باندهای سیستم صوتی ماشین

من 20 ساله کارم تعمیرات باند هست و شاگرده استاد نعمت الله قاضیان بودم خوشحال میشم مشکلی رو بتونم پاسخ بدم .البت هنوزم مشغول هستم هم خودم کارگاه دارم و هم در شرکت پایونییر قسمت گارانتی ساب و باند مشغول هستم

درود . شما پیشنهادتون برای چسب کویل و چسبی که برای اتصال مثلا دمپر به بسکت و چسب مشکی رنگی که روی سیمهای روکار میریزند چیه ؟ ممنون میشیم از اطلاعاتتون مارو بی بهره نگذارید.

Behnammohsen

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-05
518
1,313
33
Babol

یعنی اهوپلاس آلمانی جوابگو نیست ؟

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس

درود
در این انجمن کلی اطلاعات مفید داریم
در رابطه با تعمیر باند و ساب تاپیکهای مختلفی ایجاد شده ولی بدون نتیجه میباشند
اگر شما در تاپیک مستقلی یاری نمایید و اطلاعاتی قرار دهید تا بعنوان مرجع بشه روش حساب باز کرد خیلی عالی خواهد شد
قطعا مورد توجه قرار خواهد گرفت

بالا