آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: داپلیکتور اکارد

ebeesat

کاربر
2009-02-19
21
19
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز.

من یه داپلیکیتور 1به 11 با برد آکارد با 5 دی وی دی رایتر لایتون گرفتم تا الان هم با داپلیکیتور کار نکردم. حالا چند تا سوال دارم:

در قسمت حاشیه برد دو تا سوکت ساتا با رنگ آبی هست و بقیه مشکی و دو تا سوکت سیاه دیگه در وسط برد هست.
1- میخوام بدونم رایتر ها رو باید به کدومشون وصل کنم؟ رنگی آبی برای رایتر ریدر هست یا برای هارد، یا اون دوتا سوکت مشکی که وسط برد هست برای چیه؟

2- برای رایت فیلم باید باید با چه سرعتی رایت کنم که مشکل نداشته باشه؟ برای بازیهای PC چطور؟

3- برای بازی های ایکس باکس باید با چه سرعتی رایت کنم؟

4- من وقتی برد رو وصل کردم(رایتر اولی به یکی از سوکت های آبی و رایتر های بعدی به سوکت های مشکی(در ردیف بالایی)) بعد که به کیس رو روشن می کنم رایتر اولی که بیرون میاد بعد رایت متصل به سوکت دومی (مشکی) بیرون میاد و بعد سه تای دیگه همزمان بیرون میان. این ترتیب باز شدن برای چی هست؟

5- کیس یه دکمه پاور داره که به سیم وصله(Power SW)، حالا این سیم معلوم نیست که به کجای برد یا پاور وصل میشه، یعنی فکر میکنم جایی براش تعبیه نشده باشه. البته وقتی دکمه پشت پاور کیس رو میزنم داپلیکتور اتوماتیک روشن میشه و احتمالا نیاز به این دکمه نداشته که روی کیس قرار دادن.

6- اگه نحوه رایت رو هم بگید ممنون میشم.

ممنون می شم اگه دوستان پاسخ این سوالات رو بدن.

بالا