آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بالا نیامدن ستاپ لپ تاپ با زدن کلید f2 در لپ تاپ سونی مدل sve14126caw

4rest

کاربر
2013-04-30
64
153
بوشهر
با سلام درود خدمت دوستان

برای لپ تاپ فوق با بوت نشدن ویندوز 8 اورجینال خودش اومدیم که ویندوز نصب کنیم و بوت رو در ستاپ تنظیم کنیم.اما هر دکمه ای از کیبورد زدم ستاپ بالا نیامد.بنده فکر میکنم کلا کلید های f1 تا f12 و تمام کلید های بالا کار نمیکنن.دی وی دی اکسترنال گذاشتم نشد. f10 و f11, f12 زدم نشد.کیبورد یو اس بی اکسترنال گذاشتم هیچ کلیدی کار نکرد. فقط با کیبورد خود لپ تاپ میتونستم با زدن ctrl+alt+del دستگاه رو رست کنم.راهی هست که بتونم مشکل رو حل کنم؟

کلید های زیادی تست شد تو user manual سایت سونی هم نوشته بود f2 setup اما نشد که بشه.

ctrl+f2 or shift+f2 or alt+f2 or ctrl+shift+f2 و... اکثر کلید های ترکیبی ممکن رو تست کردم نشد.از کلید assist که توی سایش گفته بود در هنگام خاموشی هم استفاده کردم نشد.

آخرین ویرایش:

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
دوست عزیز اطمینان داشته باشید که دکمه assist یا vaio هست ، در صورت امکان 1عکس از روی صفحه کلیدتون آپلود کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4rest

4rest

کاربر
2013-04-30
64
153
بوشهر
با تشکر از لطف شما.دکمه assist رو زمان خاموشی زدم چند ثانیه صبر کردم اومد بالا.مشکل اینجا بود من پشت سر زدن این دکمه، دکمه پاور رو میزدم و درست از آب در نمیومد.بعد از اینکه دکمه رو زدم باید مکث میکردم تا بیاد بالا.

آخرین ویرایش:
بالا