آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: TP-Link 8901 قطع شدن وایرلس

4rest

کاربر
2013-04-30
64
153
بوشهر
با سلام خدمت شما دوستان و اساتید گرامی

بنده نزدیک 40-50 تا از این مدل مودم فروختم و حدود 5-6 تا از این مدل مشکل قطع شدن وایرلس براشون پیش اومده و سخت افزاری هست.از کانفیگ نیست.پس لطفا سراغ گانفیگ نرید اگر تجربه سخت افزاری این مدل رو دارید راهنمایی کنید.

2 روز وایرلس کار میکنه و 3-4 روز از کار میوفته و بصورت تصادفی دوباره وایرلسش درست میشه و دوباره دو روز بعد قطع میشه.و بصورت تصادفی کار میکنه.

با تشکر

RSMMM

کاربر
2013-06-12
228
513
40
اصفهان
با سلام .
فکر می کنم از آی سی روی برد باشد . آی سی که برای وایرلس استفاده می شود .

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با سلام خدمت شما دوستان و اساتید گرامی

بنده نزدیک 40-50 تا از این مدل مودم فروختم و حدود 5-6 تا از این مدل مشکل قطع شدن وایرلس براشون پیش اومده و سخت افزاری هست.از کانفیگ نیست.پس لطفا سراغ گانفیگ نرید اگر تجربه سخت افزاری این مدل رو دارید راهنمایی کنید.

2 روز وایرلس کار میکنه و 3-4 روز از کار میوفته و بصورت تصادفی دوباره وایرلسش درست میشه و دوباره دو روز بعد قطع میشه.و بصورت تصادفی کار میکنه.

با تشکر
با درود همکار گرامی
اگر اطمینان کسب کردید ایراد سخت افزاری است پس باید به سراغ سخت افزار بروید شما فرمودید وایرلس به صورت رندوم یا تصادفی کار میکند
در وحله اول از ارتباط صحیح دو سر سیم وایرلس که به آنتن منتهی میشود اطمینان کسب کنید و اگر ایراد پا برجا بود قسمت مدار وایرلس را با مایع فلکس مرغوب هیت نرم بکشید و سپس با اسپری خشک یا تینر 10000 مرغوب شستشو دهید و در آخر تست بگیرید
اگر باز ایراد پابرجا بود از قسمت وایرلس برد عکس باکیفیت قرار دهید تا همکاران راحتتر بتوانند راهنمایی کنند
موفق باشید

scorpions

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-01
372
1,228
دوست عزیز آگر کارهایی را که آقا مهدی گفتند انجام دادید و درست نشد باید آی سی وایرلس را عوض کنید.این مشکل در مودم های tp link عادی است.اگر فریمور نزنید این کار را یک بار انجام دهید.

4rest

کاربر
2013-04-30
64
153
بوشهر
با درود بیکران

کل آی سی های برد رو هیت دادم ولی درست نشد.اتصال سیم وایرلس هم برقراره.

چشم عکس میزارم.چون نمیدونم دقیقا آی سی وایرلسش کدومه.

فریمور برنامه آی سی هست؟؟ مثل پروگرام کردن آی سی بایوس؟؟

آخرین ویرایش:

scorpions

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-01
372
1,228
نه نمیخواد پروگرم کنید.سعی میکنم یه آموزش تصویری براش میزارم.عکس از برد بزارید لطفا

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود مجدد
در رابطه با پروگرام باید عرض کنم که میتوان در دو حالت انجام داد هم از منوی کانفیگ میتوان انجام داد هم با پروگرامر
ولی چون وارد محیط کانفیگ میشود میتوان از آنجا فریمویر را به راحتی آپدیت کرد و نیازی به پروگرامر نیست فایل فریمویر را هم میتوانید از سایت سازنده مودم دریافت کنید
البته از مودم سالم هم میتوان بک آپ گرفت و استفاده کرد فقط باید به مدل و ورژن توجه کنید
فعلا آپدیت نکنید تا دوست و همکار گرامی ، آموزش را قرار دهد البته فکر کنم آموزش آن در انجمن موجود باشد

فقط یک سوال می ماند : آیا چراغ وایرلس روشن میشود ؟
پایدار باشید

بالا