آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بالا امدن ویندوز و تصویر ندادن Vostro 1520

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

matin-mobile

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-04
163
1,440
مشگین شهر
سلام . یه لپ تاپ ووسترو 1520 برام اوردن که روشن مسشه و ویندوز بالا میاد . یعنی صدای بالا اومدن وینذوز از اسپیکر میاد. اما تصویر نمیاد . نه لایت و نه تصویر . سرچ کردم همه جا نوشته بودن بایوس رو آپیت کنید . اما جایی صجبت نشده بود از اینکه ویندوز بالا نمیاد . دوستان تجربه ای دارن ؟

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,079
اهواز
با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز .
شما خروجی VGA رو به مانیتور وصل کنید ببینید تصویر دارید یا خیر ؟
نتیجه رو اعلام کنید تا دیگر اساتید نیز شما رو راهنمایی کنند .
با تشکر .

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام . یه لپ تاپ ووسترو 1520 برام اوردن که روشن مسشه و ویندوز بالا میاد . یعنی صدای بالا اومدن وینذوز از اسپیکر میاد. اما تصویر نمیاد . نه لایت و نه تصویر . سرچ کردم همه جا نوشته بودن بایوس رو آپیت کنید . اما جایی صجبت نشده بود از اینکه ویندوز بالا نمیاد . دوستان تجربه ای دارن ؟

دوست عزیز چون ویندوز بالا میاد پس نیازی به اپدیت بایوس نیست شما از خروجی VGA تصویر بگیرید اگر تصویر در مانیتور سالم بود مشکل از ال سی دی هست و باید تعویض شود و اگر تصویر در مانیتور مشکل داشت چیپ گرافیک مشکل دارد که باید ریسولد شود در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

matin-mobile

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-04
163
1,440
مشگین شهر
بابت اینکه تاپیگ بی نتیجه نمونه خدمت دوستان عرض کنم که من چیپ گرافیک رو هیت گرفتم . بعد از هیت گرفتن لپ تاپ بالا نیومد و یکی از چراغ های روی پنل لپ تاپ چشمک میزد و بعد چند ثانیه خاموش میشد . به نظرم رسید که باز هم مشکل از همون چیپ گرافیک باشه . فرستادمش خدمت یکی از دوستان که برام ریبالش کنن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: A.R.T

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
بابت اینکه تاپیگ بی نتیجه نمونه خدمت دوستان عرض کنم که من چیپ گرافیک رو هیت گرفتم . بعد از هیت گرفتن لپ تاپ بالا نیومد و یکی از چراغ های روی پنل لپ تاپ چشمک میزد و بعد چند ثانیه خاموش میشد . به نظرم رسید که باز هم مشکل از همون چیپ گرافیک باشه . فرستادمش خدمت یکی از دوستان که برام ریبالش کنن.

درود
امیدوارم مشکل حل بشه فقط یادتون باشه وقتی انشاء الله وقتی لپ تاپ برگشت خدمت خودتون نتیجه را اعلام کنید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: lito
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا