آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل ریست مداوم مادربورد GA-G41MT-S2 REV:1.3

college_co

کاربر
2011-05-13
15
58
با سلام وخسته نباشید خدمت همکاران و اساتید محترم سایت
من تقریبا 10 تا مادربورد GIGA مدل GA-G41MT-S2 REV:1.3 دارم که تو زمان های مختلف نه یکجا بلکه چندین جا برگشت میخورد .نا گفته نماند همه نوع این مادربوردها با گارانتی های شرکتی میباشد ولی متاسفانه همه مادربوردها گارانتی به اتمام رسیده .ایراد به این شکل است که مادربوردها سویچ میشود ولی بعد مدتی خیلی کمی ریست یا خاموش میشوند نا گفته نماند فن سی پی یو ها تعویض شده و دما سی پی یو به 30 تا 35 میباشد سی پی یو ها هم هیچ ایرادی ندارند رم دستگاه هم باس 1333 2G APACER میباشد.اگر از دوستان کسی چنین مشکلی برخورد کرده ممنون میشم راهنمایی بفرمائند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
با سلام وخسته نباشید خدمت همکاران و اساتید محترم سایت
من تقریبا 10 تا مادربورد GIGA مدل GA-G41MT-S2 REV:1.3 دارم که تو زمان های مختلف نه یکجا بلکه چندین جا برگشت میخورد .نا گفته نماند همه نوع این مادربوردها با گارانتی های شرکتی میباشد ولی متاسفانه همه مادربوردها گارانتی به اتمام رسیده .ایراد به این شکل است که مادربوردها سویچ میشود ولی بعد مدتی خیلی کمی ریست یا خاموش میشوند نا گفته نماند فن سی پی یو ها تعویض شده و دما سی پی یو به 30 تا 35 میباشد سی پی یو ها هم هیچ ایرادی ندارند رم دستگاه هم باس 1333 2G APACER میباشد.اگر از دوستان کسی چنین مشکلی برخورد کرده ممنون میشم راهنمایی بفرمائند

درود
شما اول از سالم بودن Ram و پاور باید اطمینان داشته باشید
دوم میتونید برای شروع بایوس را پروگرام کنید
سوم چک کنید قطعه ای روی برد بیش از حد داع نشود
پس از انجام موارد فوق نتیجه را اعلام کنید

college_co

کاربر
2011-05-13
15
58
با تشکر از شما ramکاملا سالم میباشد چون رو دستگاه خودم giga-h61 است بخوبی کار میکند و در مورد گرم شدن قطعه بیش از حد ،که آنی و غیر طبیعی باشد خیر و در مورد پروگرام مادربورد متاسفانه دستگاه پروگرام ندارم ولی میتونم بایس آن را ابدیت کنم (چون دفعه اول که روشن میشه یک 5دقیقه طول میکشه تا ریست یا خاموش بشه ولی پس از یک بار ریست شدن مدام ریست میکنه شاید بتونم همون 5دقیقه اول بایاس رو آبدیت کنم)ولی هم میدونم پروگرام با آبدیت فرق میکنه دوست عزیز .من سوالم اینه چرا هر 10 مادربورد این ایراد رو داره حتما کسی بهش برخورده که یک راهکار پیدا کرده باشه بازم ممنون از شما

بالا