آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

سوال: بهترین نرم افزار برای گرفتن و اصلاح بد سکتوری هارد

solimani

کاربر
2013-03-10
164
210
گرگان
سلام دوستان
نرم افزار های زیادی برای گرفتن بد سکتوری وجود داره ولی نرم افزار هایی که تحت داس هستند و تست شده اند رو بگید که مشکل ما هم حل بشه
متشکرم از همه

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام دوست گرامی.2 نفر افزار عالی ک یکی hdd regenerator و victoria ک جفتشون در مجموعه hirens هستند.ی تجربه برای رفع بد سکتور عرض کنم خدمتتون ک وقتی با نرم افزار های ذکر شده تست کردید و مثلا فهمیدید ک 20 گیگ ابتدا هارد شما بدسکتور داره بیاید و هارد رو پارتیشن بندی کنید و مثلا 25 گیگ رو خالی بزارید و مابقی رو درایو بسازید.این کار رو کردم روی خیلی از هارد ها ک مشکل همشون رفع شده.در پناه حق

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
برنامه low level format و hdd regenerator بهترین برنامه ها هستند که همراه با همین پست خدمت شما تقدیم می شود.
موفق باشید.

پیوست‌ها

maryam_b

کاربر
2013-11-14
1
3
سلام من یک هارد سیگیت 500 گیگ دارم که وقتی به لپ تاپ وصل میکنم واردش نمیشه و لپ تاپ هنگ میکنه لپ تاپ به صورت local diskمیشناسش ولی در manage قسمت دیسک درایور خونده میشه با hdd میخوام بد سکتور کنم این پیام رو میدهmaster boot record of this hard drive is damage هیچ کاری میشه کرد البته بعد باhdd صفر مگا بایت اسکن 6سکتور پیدا کرده یکیش بد سکتور هست حدود 365 گیگا بایت اطلاعات دارم که 250 گیگش خیلی مهم هست هیچ راهی هست؟

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام من یک هارد سیگیت 500 گیگ دارم که وقتی به لپ تاپ وصل میکنم واردش نمیشه و لپ تاپ هنگ میکنه لپ تاپ به صورت local diskمیشناسش ولی در manage قسمت دیسک درایور خونده میشه با hdd میخوام بد سکتور کنم این پیام رو میدهmaster boot record of this hard drive is damage هیچ کاری میشه کرد البته بعد باhdd صفر مگا بایت اسکن 6سکتور پیدا کرده یکیش بد سکتور هست حدود 365 گیگا بایت اطلاعات دارم که 250 گیگش خیلی مهم هست هیچ راهی هست؟

سلام دوست گرامی.هارد رو به مراکزی ک دستگاه pc3000 دارند بفرستید احتمال 70 درصد درست میشه.

در پناه حق

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
با برنامه MBR tools که در سی دی هایرن هم موجوده یک بار MBR را ریست و بعد MBR را ست کنید.بعد بوت سکتور را هم به همین شکل و بعد هارد را با یکی از برنامه های موجود در هایرن پارتیشن بندی کنید.

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
hdat
hdd regenrator
victoria

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: RSMMM
بالا