آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: مدار تبدیل کابل ide به usb

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
سلام دوستان کسی مدار تبدیل کابل ide به usb رو داره ممنون میشم در اختیار بگذارید

درود
دوست عزیز اگر امادشو بخرید با صرفه تره
برای طراحی مدارش هم باید از روی یک برد اماده کپی برداری کنی
من یه مدلشو دارم
اگه خواستید مدارش را براتون بذارم

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان کسی مدار تبدیل کابل ide به usb رو داره ممنون میشم در اختیار بگذارید

دوست عزیز معمولا این تبدیل ها بدرد نمی خورند چون اتصالات درونش شل هست و بعد از یک مدت خراب میشه و مخصوصا اداپتوری که همراهش هست برای روشن کردن تغذیه هارد خطرناک هست ولی می توان از یک پاور دسته دوم به جای اداپتور استفاده کرد ولی بیشتر برای تست و تعمیر درایوهای نوری بصورت اکسترنال کاربرد دارد من اصلا این تبدیل رو پیشنهاد نمی کنم

با تشکر

آخرین ویرایش:

mohsen++

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-27
140
633
دوست عزیز معمولا این تبدیل ها بدرد نمی خورند چون اتصالات درونش شل هست و بعد از یک مدت خراب میشه و مخصوصا اداپتوری که همراهش هست برای روشن کردن تغذیه هارد خطرناک هست ولی می توان از یک پاور دسته دوم به جای اداپتور استفاده کرد ولی بیشتر برای تست و تعمیر درایوهای نوری بصورت اکسترنال کاربرد دارد من اصلا این تبدیل رو پیشنهاد نمی کنم

با تشکر

تایید میشه
همین حالاش من یه هارد ساتای یک ترا دارم و دارم زار زار نگاش میکنم زدمش به یکی از این مبدل ها کل پارتیشن بندی هارد بهم ریخت وقت هم ندارم پارتیشن ریکاوری کنم 300 گیگ اطلاعات رو هواست

پانوشت : کسی از دوستان نرم افزار ریکاوری پارتیشن نداره ؟

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
اگه شما هارد باکس بخرید از کارتون اونم مدل دوقلو که هم برا پی سی و هم برای لپ تاپ ها می خوره

hamid9800

کاربر vip
کاربر
2013-05-03
231
374
سلام والله یکی از دوستان یکی از این تبدیل ها خرید اول بسم الله که آداپتورشو زد هارد کباب شد""3122_(14)"":sick::s_laugh0:خون جلو چشاشو گرفت

من که فرار کردم هههههههههه

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
ولی من یکی دارم تبدیل ساتا به یو اس بی است و چند ساله بدون مشکل کار میکنه و تقریبا اکثر اوقات ازش استفاده میکنم برای بعضی کارها !

بالا