آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دستگاه های با قدرت فوق العاده ای که بی نام نشان مانده اند!

ahk

کاربر
2010-06-06
1
7
سلام من تازه این مدار را دیدم قصد جسارت ندارم ولی این دستگاه همین پالسی معمولی خودمان است و با یک نگاه می شود فهمید این امریکایی نیست تمام قطعاتش مال خیابان جمهوری

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
سلام من تازه این مدار را دیدم قصد جسارت ندارم ولی این دستگاه همین پالسی معمولی خودمان است و با یک نگاه می شود فهمید این امریکایی نیست تمام قطعاتش مال خیابان جمهوری
درودبرشماکه به این سرعت مداروتونستی تشخیص بدی خوب دوست من نمیخواهم شماتیک مداروبرام قراربدی ومثل شماقصدجسارت به کسی رو ندارم امافقط لطف کن شماره قطعات پاک شده اعم ازفت وحدودده دوازده ای سی روبرای من ودوستان دیگه ات اپلودکن تابه گفته هات ایمان بیاریم ضمنادوست عزیزمیشه لطف کنی ادرسی ازسازنده ویافروشنده این دستگاه روبه مابدی ؟

mahmood5151

کاربر
2013-11-14
4
49
درودبرشماکه به این سرعت مداروتونستی تشخیص بدی خوب دوست من نمیخواهم شماتیک مداروبرام قراربدی ومثل شماقصدجسارت به کسی رو ندارم امافقط لطف کن شماره قطعات پاک شده اعم ازفت وحدودده دوازده ای سی روبرای من ودوستان دیگه ات اپلودکن تابه گفته هات ایمان بیاریم ضمنادوست عزیزمیشه لطف کنی ادرسی ازسازنده ویافروشنده این دستگاه روبه مابدی ؟

آخ گل گفتی.
بنده نیز خیلی مشتاق اسم قطعاتشم. ضمناً مگه قطعات خیابان جمهوری چه ویژگی یا رنگ و لعابی دارن که معلوم میشن؟؟ یعنی مثلاً شرکت ST برای خیابان جمهوری یه Jomzoori Street) JS ) هم کنارشون میزنه؟؟؟:friendly_wink: اصلاً گذشته از همه اینها ساخت ایران یا افغانستان یا بورکینافاسو و... هم که باشه هر کی اگر سازنده یا نحوه دسترسیشو بگه خلاصه اینکه یه سالمشو برسونه به ما من یکی رو بنده خودش کرده. خداییش میگم. یا علی.

آخرین ویرایش:
سلام دوستان کسی از شما هست که روی avr clone pi (همون که با atmega 8 و دارای دو آی سی tl074 , 4066 است) کار کرده باشه ؟؟ در صورت توان اگه می شه فایل های مربوط به ساخت آن را در سایت قرار دهید یا برام ایمیل کنید .
خیلی خیلی ممنون.
آدرس ایمیلم : :;:ali.taghavi9806@yahoo.com

jkarami

کاربر
2014-09-05
2
9
سلام دوستان من سه تا از این نوع فلزیابmdl8500 رو دارم.بنظر من فلزیاب باقدرت بالای است اما متاسفانه کسی پیدا نکردم که بتونه اون رو تعمیر کنه .اگه کسی میتونه تعمیر کنه من دو عدد برا تعمیر دارم .اره درسته این دستگاه که در دسست ماست ساخت شرکت ///////////// بوده که احتمالا از دستگاهی کپی کرده اند چون الان ورژن های جدیدش هم من سراغ دارم ولی کارای قدیمی رو نداره و حساسیتش کمتره. تا عمق سه مترو نیم من امتحانش کردم که راحت یه بیل رو پیدا کره البته مدل قدیمیش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
mdl ساخت شرکت نام برده نیست.ساخت شرکتی هست که در سایتش هم چند وقت پیش بمدت 4 ماه فروش کرد و الان هم فقط فروش خارج از کشور داره و دیگه به داخل نمیفروشه و داره برای داخل مدل های دیگه میزنه.

آخرین ویرایش:
بالا