آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: جوش نزدن روشن شدن چراغ قرمز 0.C و سبز پاور دستگاه اینورتر جوش مدل ZX7-200

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
جناب غزال من به عنوان یه تازه وارد ببخشید فکر میکردم حداقل جوابی که میتونستم بشنوم این بود که یه تایپیک جدا باید بزنم نه این که یک ماه طول بکشه و کلا بی محلی بشه به پست بازم از طریق برخوردم معذرت .گاهی یه چیزی اینقدر ادمو مشغول میکنه که .... از عالم هم اطلاعات میخوای ولی جواب نمیدن بیشتر اذیت میشیبازم معذرت میخوام که با لهن بد صحبت کردم نه تنها از جناب غزال از همه بابت کار اشتباهم معذرت میخوامدر مورد وظیفه باید بگم هیچکس در دنیایه مجازی وظیفه ای نداره اگه هم کاری انجام میده از رو لطف و علاقسما هممون اینجا جمع شدیم که هم اطلاعات بدیم هم بگیریم اینجوری هم پیشرفت میکنیم من خودم سر همین عضو شدمموفق باشی
درود

همکار عزیز و ارجمند
نمیدونم چرا این توقع روزافزون شده که اگر افرادی اطلاعات و تجربیاتی مطرح کنن باید تا ابد مسئول پاسخگویی به سوالات و مشکلات باشند؟
دراینصورت شما چرا به تمام پست ها بی محلی میکنید ؟
شما بفرمایید تفاوت من و شما چیه تا منم بفهمم چرا وظیفه پاسخگویی دارم ؟

دوست خوبم اگه نسبت به زحمات دیگران تقدیر و تشکر نکنیم اشکالی نداره اما اینگه با استناد به زحمات گذشته تکالیفی را برای آینده وی مشخص کنیم ، عادلانه و منصفانه نیست و درواقع میگیم چون قبلا پاسخ دادی باید بازم پاسخ بدی یا الله تا فحش ندادم پاسخ بده .
آخه چرا فکر میکنی من حق زندگی ندارم و نباید به مشکلات و زندگی شخصی خودم بپردازم و برای همیشه وظیفه پاسخگویی دارم ؟

اگرچه بنظر نمیرسه مبالغ عضویت منتهی به سودی بشه و با فرض سود سرشار نیز دیناری نصیب من نمیشه و ذینفع نیستم اما از نظر ارزیابی مطالب ، موضوع گنگی نیست که فقط ارزش اطلاعات یک تاپیک موثر و مهم بسیار بسیار بیشتر از حق عضویته
حقیقتا با چه منطقی تصور میشه با این مبلغ عضویت ، علاوه بر استفاده از تجارب و فایل های بسیار ارزشمند ، عده ای از اساتید هم استخدام میشن تا نیاز به جستجو هم نباشه و تک تک مشکلات پیچیده بدون جستجو و بدون صرف وقت رفع بشه.

همکار عزیز کلیه پاسخ های فنی خارج از تکلیف و بواسطه صمیمیت و محبت مطرح میشه و محبت اجباری و محبت شرعی و محبت قانونی نداریم بلکه محبت ، ویژگی فراانسانی و داوطلبانه افراد است و فقط میتونیم محبت را جلب کنیم نه الزام و اجبار
و لذا اگر کسی به فقیری کمک مالی نکنه حق فحاشی و حتی شماتت نداریم که چرا کمک نکردی بویژه که بدونیم قبلا کمک های بسیاری به دیگر فقرا کرده و الان استطاعت مالی مناسبی نداره.
لذا اگر برای رفع مشکل خود بی قراریم نباید ، به خود اجازه طرح هر کلامی را صادر کنیم که نه تنها بی ثمره بلکه ممکنه اساتیدی را از محبت های گذشته خود نیز پشیمان کنه .

سپاس

آخرین ویرایش:

bi20

کاربر
2019-08-04
1
1
36
سلام وقتتون بخیر
من یه دستگاه جوش دارم که تازه تعمیره
الان بعد از ی مدت کار کردن سیم جوش به فلز میچسبه و بعد از چند دقیقه چراغ چک روشن میشه
الان کابل های مثبت و منفی رو در اوردم فقط وقتی به برق وصل میکنم چراغ چکش روشن میشه
فن سالمه
اگر امکانش هست به صورت مبتدی توضیح بدین تا بتونم خودم درستش کنم
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

Reza1240

کاربر
2010-12-12
28
102
اراک
سلام دوستان و اساتید عزیز و گرانبها... یک دستگاه جوش برند برتر که برد بالایی میلر است و مشابه همین برد در این تاپیک ،و روی دستگاه سون سگمنت داره که آلارم O.H رو نشان میده کسی از دوستان میتونه کمک کنه که آلارم از کدوم قسمته؟یا آلارم همون o.c =over current هستش؟!::smiley_on_tredmi::

آخرین ویرایش:

sky_man847

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-07-23
390
5,227
تبریز
وای دوستان منم همین مشکل تو همین دستگاه جوش دارم ده صفحه رو یکی یکی خوندم تهش هیچی شد??????????????????یا خدا

بالا