آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: سئوال در مورد دیسک و صفحه پراید

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
سلام
یک دست دیسک و صفحه سیکو شرکتی سایپا به دستم رسید . اینجا عکسهاش رو میزارم . لطفا راهنمایی کنید که این بسته بندی قدیمی سایپا با دیسک و صفحه های بسته بندی جدید چه فرقی داره ؟ و اینکه آیا این مدل اصل کره می باشد ؟ آیا این مدل که برای 4 سال پیش هستش موندنش توی این مدت به مرور خراب میشه و خاصیتش رو از دست میده ؟
لطفا عکس ها را ملاحظه بفرمایید و راهنمایی کنید ( البته چون پلمب شده است نمیتونستم بازش کنم و عکس از داخل بگیرم)
DSC00009.jpg DSC00010.jpg DSC00011.jpg DSC00012.jpgDSC00013.jpg DSC00015.jpg DSC00009.jpg

آخرین ویرایش:

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
دوستان کسی اطلاعاتی در این مورد نداره؟ میخوام ببینم اگر مشگلی نیست همینو روی ماشین ببندم
ممنونم

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
برو خدا رو شکر کن که تونستی اصلیش رو پیدا کنی جنس های جدید عمدتا چینی هستند مشکلی ندارد میتونی ببندی این مارک صفحه خوب جواب میده میتونی با مکانیک خودت که از نزذیک دیسک رو میبیند مشورت کنید

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
ممنونم اما میکانیکها خیلی خوب اطلاعات ندارن . من توی صفحه کلاج تلفات داشتم .قبلا مارک دایکن از نمایندگی اصلی گرفتم . ونصب کردم روی ماشین . به محض اینکه بعد از اتمام کار خواستم راه بیافتم از گاراژ بیام بیرون لرزش شدیدی داشت .به مکانیک همون موقع گفتم گفت مساله ای نداره تازه هستش یکی دو روز برو ردیف میشه اما درست نشد . مجبورش کردم دوباره باز کرد گفت برو فلایویل رو تراش بده و یه صفحه دیگه بیار ( خرابکاری خودش بوده من باید ضفحه نو بدم ) برای همین دیگه دایکن نگرفتم چون هر کی یه چیزی گفت من هم رفتم سراغ سکو . اینو یکی از دوستام بهم داده گفت مونده بوده کنار امروز از میکانیکها سپوال کردم دیدم باز هر کی یه چیزی میگه . یکی که گفت اگه مونده باشه خشگ میشه و کیفیتش پایین میاد . برای همین به ناچار اومدم اینجا مطرح کردم که شما دوستان کمکم کنید

saranjam.mil

کاربر
2015-09-29
26
7
سلام دوست عزيز.من گاراژ دارم.در کرمان.این مدل از بهترینها در بازار بوده.با خیاله راحت ببند

فرستاده شده از GT-I9300

بالا