آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

انتقال تصویر

احمد رستمی

کاربر
2013-11-09
39
84
انتقال تصویر منظورتون دقیقا چه تصویری هست؟ از طریق temviewer و تنظیم ان بر روی لوکال می توانید تصویر مانیتور را منتقل کنید...
سلام
منظورم انتقال تصویر یه دوربین صنعتی توسط یه رادیو وایرلس به dvr جهت دیدن و ضبط تصویر هست .
فقط نحوه کانفیک و اتصالات را چه طوری انجام میدن .

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
تا جایی من اطلاع دارم یا باید دوربین IP دار و وایرلس باشه که بشه تصویرش رو منتقل کرد یا باید دوربین کنار دستگاه DVR باشه و DVR رو با یک کارت شبکه وایرلس یا دستگاه nano station و دستگاه های مشابه شبکه کرد سپس از طریق اتصال دستگاه های دیگر به DVR از طریق وایرلس تصویر را دریافت کرد.

حالا اگر روش دیگری هم داشته باشه من نمیدونم

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
تا جایی من اطلاع دارم یا باید دوربین IP دار و وایرلس باشه که بشه تصویرش رو منتقل کرد یا باید دوربین کنار دستگاه DVR باشه و DVR رو با یک کارت شبکه وایرلس یا دستگاه nano station و دستگاه های مشابه شبکه کرد سپس از طریق اتصال دستگاه های دیگر به DVR از طریق وایرلس تصویر را دریافت کرد.

حالا اگر روش دیگری هم داشته باشه من نمیدونم

توضیحات استاد گلم کاملا درسته
انتقال تصویر وایرلس با شبکه Wi - Fi هستش که در مسافت های کم اگر دوربین IP باشه مستقیم مودم یا سوییچر وایرلس و اگر هم مسافت زیاد باشه با آنتن های نانو استیشن انجام میشه
اگر هم دوربیناتون آنالوگن خوب باید DVR رو با پورت شبکه به مودم یا سوئیچر وصل کرد منتهای مراتب
اصل انتقال تصویر داشتن اطلاعات شبکه هستش که IP هارو درست بدین تا شبکه کار کنه و مبحثش مفصله و اگر اشتباه نکنم تو بخش کامپیوتر و شبکه باشه

بالا