آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

درخواست: کار کرد یکسره ساید سامسونگ ب

محمد1361

کاربر
2013-04-26
71
57
باسلام خدمت دوستان یه ساید سامسونکه که قسمت فریزر خوب خنک نمیکرد من ابتدا تصور خرابیه ترمو فیوز یا ترمودیسکو داشتم اما تاقسمت اواپراتور فریزرو باز کردم دیدم برفک نداره بعدش اواپراتور یخچالو باز کردم دیدم بازم برفک نداره ویه نشتی داشت که پیداکردم و درستش کردم بعد وکیوم وشارز گاز دما به خوبی پایین اومد اما من یخچالو رو 5درجه وفریزرو رو 14-گذاشتم به اون درجه رسیده ولی اتومات نمیکنه ؟هم یخچال هم فریزر پس از رسیدن به دمایه موردنظر فن داخلیشون خاموش میشه اما اتومات نمیکنه بنظرتون احتمال داره بردش خراب باشه یا سنسورها؟:afro:باتشکر

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
با سلام خدمت دوست عزیز شما گازو به چه صورت تزریق کردی؟ در یخچالهای ساید باید به وسیله ترازوی دیجیتال گاز تزریق شود میزان مقدار مصرفی روی دستگاه تعریف شده گازو تزریق بکنی. ترمومتر بذاری ببینی باید تا منفی 22به بالا باید بره وگرنه لوله موی و مدار بند یا کثیف هست درضمن باید 20 دقیقه بذاری زیر وکیوم موفق باشی

محمد1361

کاربر
2013-04-26
71
57
باتشکر از جوابتون اما مشکل اینجاست که به خوبی به دمایه مورد نظر میرسه وپس از رسیدن به تنظیم پیش فرض فن اواپراتور یخچال یا فریزر خاموش میشه اما خود کمپرسور طولانی مدت کار میکنه واتومات نمیکنه در دستگاه هایی که دو اواپراتورست هر قسمت یه فن جداگانه داره که پس از رسیدن به دمایه مورد نظر خاموش میشه اما تو این سایده ااصلا اتومات نمیکنه دماسنج داخل یخچالو 3درجه وداخل فریزرو 20-نشون میده بنظرم بردش خرابه:afro:

بالا