آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک در تعمیر آیفون تصویری تابا tdv-1090c

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام ضمن قید توضیح بیشتری در خصوص ایراد آیفون، عکسهای قابل بررسی و واضحی از برد مدار چاپی آن قرار بده تا راحت راهنمایی شوی

parsa2000

کاربر
2009-01-30
79
302
31
شهرکرد
لطفا واضح تر توضیح دهید ایا ال سی دی راستر دارید منظورتان از تحریک قفل را توضیح دهید
سلام ال سی دی یک لایت داره ولی تصویر نداره ، با زدن دکمه on قفل عمل میکنه /لطفا اگه امکانش هست لیست نمایندگی های تابا را قرار دهید(استان 4محال /شهرکرد

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
شما باید عیب را محدود کنید یعنی پانل جلو وایفون را بدون سیم کشی تست کنید گاهی بدلیل خرابی واتصال سیم ارتباطی این مشکلات پیش میاید .من فکر میکنم ایراد در دوربین وپانل جلو باشد .بررسی ونتیجه را اعلام کنید.ضمنا میتوانید از طریق سایت این شرکت ویا تلفن تماس به نمایندگی ان در استان ویا شهر خودتان دسترسی پیدا کنید موفق باشید

mahtin

کاربر
2014-07-22
5
6
سلام
آیفون ما 2 طبقه تابا 1040c مدتیه صدای داخل به بیرون قطع شده و همچنین تصویرش هم دائم روشن میمونه و قطع نمیشه
لطفا اگر کسی مشکلش رو میدونه راهنماییم کنه
البته متاسفانه الان به دلیل روشن ماندن مانیتور کلا دیگه آیفون روشن نمیشه و وقتی باز کردم دیدم منبع تغذیه اش ظاهرا یکی از مقاومتهاش سوخته
لطفا کمکم کنید و اگر کسی میدونه که اون قطعه ای که سوخته چه مقاومتی هست بهم بگه تا تعویضش کنم
میخواستم عکسش رو بگذارم که ظاهرا نمیشه اینجا عکس از کامپیوتر آپلود کرد
فقط همینو میتونم بگم که آخرین قطعه و مقاومتی که به سیم سبز، یکی از 2 سیم سبز و آبی خروجی برق منبع تغذیه وصل شده
حالا اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه و اگر هم متوجه نشدید مشکل نداره فقط اون 2 تا اشکال اولیه رو که قطعی صدا و خاموش نشدن تصویره رو راهنماییم کنید
ممنون

آخرین ویرایش:

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام
دوست عزیز شما چون وی آی پی نیستی این قابلیت در صفحه شما وجود ندارد
ولی این کار را میتوانی انجام بدهی تا عکست آپلود شود:
[hide]
میتوان عکسهای باکیفیت و قطعات خوانا از طریق آپلود سنترهای مجانی استفاده کنی به سایت مربوطه رفته و ضمن علامتگذاری قطعات مورد نظر، عکسهایت را آنجا آپلود کنی سپس آدرس آنرا در این تاپیک قرار دهی
[/hide]

mahtin

کاربر
2014-07-22
5
6
آقا رضا سلام
من عکس رو آپلود کردم و داخل این پست هم اضافه شد ولی وقتی میخوام ارسال کنم این خطا رو میده!!!

Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words

بالا