آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: چطورمیتوانم ازمودم یواس بی سیم کارت خورجهت اینترنت برای تبلت استفاده کنم؟

A.A.GH.L

کاربر
2009-05-10
35
42
سلام دوستان
چطورمیتوانم ازمودم یواس بی سیم کارت خورجهت اینترنت برای تبلت استفاده کنم؟
تجهیزات موجود:
1-مودم یواس بی سیم کارت خور3G-D-Linkمعمولی(وایرلس نیست)
2-یک دستگاه تبلت وای فای دارایسوس
3-یک دستگاه کامپیوتردارای کارت شبکهD_Link DWA-525
باتشکروموفق باشید

آخرین ویرایش:

mohsen++

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-27
140
633
مودم 3G رو به کامپیوتر تون وصل کنین و با استفاده از نرم افزاری مثل connectify کامپیوتر تون رو تبدیل به یک hot spot کنین و با تبلت تون به کارت شبکه کامپیوتر تون وصل بشین و از اینترنت استفاده کنین

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
داداش انقدر ها هم سخت نیست ها
مودم رو با کابل OTG وصل کن به تبلت
از تنضیمات برو به تنضیمات پایینی WIFI
برو روی 3G و از اونجا APN رو نسبت به سیمکارتت تنظیم کن
بعدش تیک DATA رو بزن استفاده کن

A.A.GH.L

کاربر
2009-05-10
35
42
آیاتبلت Asus Memo Pad ME173X HD - 16GBکابلOTGراپشتیبانی می کندوبرای اینکه بتوان ازاین کابل استفاده کردنیازی برای روت کردن می باشد؟ باتشکر

A.A.GH.L

کاربر
2009-05-10
35
42
سلام دوستان
هرچقدرروی این موضوع کارکردم موفق نشدم.البته به جزکابلOTGکه دردسترس نبودوشرایط زیروجودداشت:
قبل ازاینکه شرایط رابنویسم خدمتتان عرض کنم که ویندوزمXP SP3هست وبرای امتحان مجبورشدم برای اطمینان ازبعضی شرایط ازموبایلم که وای فای دارداستفاده کنم.
1-وای فای کامپیوتروموبایل وتبلت درحالت عادی(هرسه روشن)همدیگرراشناسایی نکردند.
2-موبایل درحالتhotspotباهردویعنی تبلت وکامپیوترارتباط برقرارکردوکانکت شدوحتی ازاینترنت موبایل برای تبلت هم استفاده کردم.
3-نرم افزارconnectifyورژن3راهم که جهت استفاده نصب کردم درحالت عادی ظاهراکارخودرادرست انجام میدهد.
4-کامپیوتردرحالتhotspotووای فای موبایل روشن که نرم افزاروموبایل همدیگرراشناسایی کردندولی کانکت نشدند.نرم افزاردرحالت انتظارجهت وصل شدن وموبایل هم فقط نرم افزارراشناساییی کرد.
5-حتی فایروال کامپیوترراهم غیرفعال کردم وامتحان کردم که بازموفقیت آمیزنبود.
خواهشی که ازدوستان دارم این است که بنظرشمامشکل ازچه چیزی میتواندباشدواینکه خودشماباچه شرایطی ازنرم افزارconnectify استفاده کرده اید؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
شما وقتی مودم سیم کارت خور رو وصل میکنید به کامپیوتر ، کامپیوتر اینترنت دارد. از اینجا دیگر کاری به مودم نداریم و باید اینترنت را از طریق ad-hoc یا نرم افزارهای hotspot ساز مثل نرم افزاری که دوستمون معرفی کردند اینترنت کامپیوتر خودتون رو از طریق وایرلس اشتراک بگذارید. البته به شرطی که روی کامپیوتر خودتون کرت شبکه وایرلس داشته باشید. دیگر مشکل حل هست و از طریق وایرلس وصل میشید.
اگر موفق نشدید ممکنه به خاطر مودم سیمکارت خور شما باشه که درست عمل نمیکنه. ولی معمولا روش به این صورت هست که در تنظیمات کانکشن یا کارت شبکه که اینترنت به ان وصل هست باید sharing رو فعال کنید و شاید این قسمت مشکل دارید.
ولی اگر وایرلس ندارید کار کمی سخت هست. باید کابل همش وصل باشه تازه اگر با کابل جواب بده

A.A.GH.L

کاربر
2009-05-10
35
42
شما وقتی مودم سیم کارت خور رو وصل میکنید به کامپیوتر ، کامپیوتر اینترنت دارد. از اینجا دیگر کاری به مودم نداریم و باید اینترنت را از طریق ad-hoc یا نرم افزارهای hotspot ساز مثل نرم افزاری که دوستمون معرفی کردند اینترنت کامپیوتر خودتون رو از طریق وایرلس اشتراک بگذارید. البته به شرطی که روی کامپیوتر خودتون کرت شبکه وایرلس داشته باشید. دیگر مشکل حل هست و از طریق وایرلس وصل میشید.
اگر موفق نشدید ممکنه به خاطر مودم سیمکارت خور شما باشه که درست عمل نمیکنه. ولی معمولا روش به این صورت هست که در تنظیمات کانکشن یا کارت شبکه که اینترنت به ان وصل هست باید sharing رو فعال کنید و شاید این قسمت مشکل دارید.
ولی اگر وایرلس ندارید کار کمی سخت هست. باید کابل همش وصل باشه تازه اگر با کابل جواب بده
سلام دوست عزیزnekooee
یک سوال ازخدمتتان دارم اینکه آیاکارتهای شبکهpci wirelessپسورددارندواگردارندچگونه میتوان پسوردآنهاراپیداکرد؟باتشکر

بالا