آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: بنظرتون بهترین هارد اینترنال چیه؟

F@rsh@d

کاربر
2013-09-27
5
16
سلام.برای آرشیو فقط و فقط هارد های اکسترنال چون کمتر کار میکنند و میتونی بزاری جایی ک دور از دسترس یا ضربه باشه.اینترنال برای آرشیو خوب نیست!چرا؟چون همیشه روشن خواهد بود و این باعث استهلاک و زودتر خراب شدن میشه.هارد اکسترنال برای آرشیو حد اقل 5 برابر عمر هارد اینترنال رو براتون خواهد داشت.

خب چه مارکی : بهترین و گرانترین هارد اکسترنال هارد های بوفالوی ژاپنی هست که 1 ترا ژاپنی 365 تومن و 1 ترا چینی 265 تومن.و هارد دوم ک از بهترین هارد ها دنیا هست از نظر سرعت و دوام و زمان کم برای دسترسی ب اطلاعت هارد های آ-دیتا هست.ک فلش مموری هاشم رتبه اول رو برای بالا بودن در سرعت خواندن و نوشتن ب خود اختصاص دادن.و هارد سوم هارد های شرکت سیلیکون پاور سری armor با مشخصات زیر :

مطابق با آزمایشات MIL-STD-810F 516.5 ارتش آمریکا
hidden content may not be quoted
ممنون بابت پاسخ علی جان
بودجه خیلی مهم نیست ولی شما رو حدودای 500 حساب کن(حجمشم حداقل 2ترا و حداکثر 3ترا )
یعنی هیچ راهی نداره اینترنال باشه آخه اگه اکسترنال باشه هر بار هی باید پاشم هاردو دوباره با usb وصل کنم و...(از طرفی الان یه اکسترنال دارم و اطلاعاتم و با اون جابجا میکنم دیگه نمی خوام خیلی میزو شلوغ کنم)
راستی بابت بحث استهلاک مگه هاردای جدید اینطوری نیستن که وقتی ازشون استفاده نمیکنی خودشونو رو حالت sleepببرن.

mehrave1

کاربر
2020-05-20
3
0
سلام.برای آرشیو فقط و فقط هارد های اکسترنال چون کمتر کار میکنند و میتونی بزاری جایی ک دور از دسترس یا ضربه باشه.اینترنال برای آرشیو خوب نیست!چرا؟چون همیشه روشن خواهد بود و این باعث استهلاک و زودتر خراب شدن میشه.هارد اکسترنال برای آرشیو حد اقل 5 برابر عمر هارد اینترنال رو براتون خواهد داشت.

خب چه مارکی : بهترین و گرانترین هارد اکسترنال هارد های بوفالوی ژاپنی هست که 1 ترا ژاپنی 365 تومن و 1 ترا چینی 265 تومن.و هارد دوم ک از بهترین هارد ها دنیا هست از نظر سرعت و دوام و زمان کم برای دسترسی ب اطلاعت هارد های آ-دیتا هست.ک فلش مموری هاشم رتبه اول رو برای بالا بودن در سرعت خواندن و نوشتن ب خود اختصاص دادن.و هارد سوم هارد های شرکت سیلیکون پاور سری armor با مشخصات زیر :

مطابق با آزمایشات MIL-STD-810F 516.5 ارتش آمریکا

سلام هنوز هم نظرتون همینه میشه قیمت روز هاردهایی که فرمودید رو بفرمایید وبا نظرتون برای عکس وفیلم کدومشون بهتره

بالا