آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: فراموش کردن رمز پترن اندروید

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741

روش کار :

اول:گوشیو خاموش کنید برای اطمینان باتریو هم به مدت 40 ثانیه در بیارید تا مطمین باشید خاموش شده

دوم:دکمه ولوم پایین گوشیو نگه داشته ودکمه پاورگوشیو باهم فشار بدید

سوم:گوشی روشن میشه ویه صفحه میاد بالا کلیولوم کمو زیادوفشار بدید گوشی خودش میره نصب

ودوباره راه اندازی میشه انگار که فلش کردین ولی تمام اطلاعات گوشی پاک میشه جز مموری

ضمنآ : این ترفند روی اچ تی سی دیزایر اچ دی تست شد و جواب داد

با این کار پارتیشن اطلاعاتی که داخل دستگاه وجود داره پاک میشه
و مثل فلش کردن عمل نمی کنه
چون خود بنده گوشی و روت کرده بودم که با نرم افزار ROM Toolbox بوت انیمشن گوشی را غیر فعال کردم و به خیال این که با این دستورات مشکل حل میشه خطر کردم و تمامی اطلاعات گوشی را از دست دادم و به حالت قبل خود باز نگشت و مجبور شدم 15 بدم گوشی و فلش کنن
روی گوشی هواوی G 610 تست شده و کار کرده ولی نمی دونم چرا روی سونی اکسپریا با این که باتری را چند دقیقه از دستگاه خارج کردم کار نکرد

hamiiid62

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-22
210
878
تهران- جمهوری
با این کار پارتیشن اطلاعاتی که داخل دستگاه وجود داره پاک میشه
و مثل فلش کردن عمل نمی کنه
چون خود بنده گوشی و روت کرده بودم که با نرم افزار ROM Toolbox بوت انیمشن گوشی را غیر فعال کردم و به خیال این که با این دستورات مشکل حل میشه خطر کردم و تمامی اطلاعات گوشی را از دست دادم و به حالت قبل خود باز نگشت و مجبور شدم 15 بدم گوشی و فلش کنن
روی گوشی هواوی G 610 تست شده و کار کرده ولی نمی دونم چرا روی سونی اکسپریا با این که باتری را چند دقیقه از دستگاه خارج کردم کار نکرد
درود - دوست عزیز این روش روی گوشی هایی جواب میده ک بصورت پیش فرض روش ریکاوری نصب باشه ، مثل اکثر مدلهای سامسونگ ، هواوی ، و.... اما گوشی های سونی ریکاوری ندارن . در ضمن این روش یک نوع ریست دستی هست و روت گوشی رو غیر فعال یا پاک نمیکنه. موفق باشید.

partis

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-09-28
252
481
سلام واسه گوشی سونی اکسپریا باید جکار کرد

بالا