آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: پیام حافظه پر است در n8000؟

mrd90550

کاربر
2012-02-27
164
502
با درود
galaxy note n8000 برا مشتری خریدم ولی بعد از چند روز با اینکه فقط 2 الی 4 تا بازی کوچک رویش نصب کرده پیغام حافظه پر است را میده.
تبلت را یه بار از توی recovery mode اطلاعاتش را wipe کردم درست شد. ولی الان دوباره بعد از چند روز میگه همون مشکل پیدا شده.
با سپاس

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با درود
galaxy note n8000 برا مشتری خریدم ولی بعد از چند روز با اینکه فقط 2 الی 4 تا بازی کوچک رویش نصب کرده پیغام حافظه پر است را میده.
تبلت را یه بار از توی recovery mode اطلاعاتش را wipe کردم درست شد. ولی الان دوباره بعد از چند روز میگه همون مشکل پیدا شده.
با سپاس

دوست عزیز اگر از سالم بودن رم و ویروسی نبودن ان مطمین هستید باید گوشی فلش شود در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mrd90550

mrd90550

کاربر
2012-02-27
164
502
دوست عزیز اگر از سالم بودن رم و ویروسی نبودن ان مطمین هستید باید گوشی فلش شود در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

نرم افزاری هست که مموری داخلی و سیستم عامل تبلت را از نظر باگ تست کنه؟

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
فکر نمیکنم به ویروسی بودن ربطی داشته باشه و نیاز به فلش کردن داشته باشد. امیدوارم آقای جکستور در مورادی که تجربه ندارند دوستان را به اشتباه نیندازند!

شاید ایشون چیزی دانلود میکنند شما باید بگردید از طریق فایل منیجر ببینید کدام پوشه هست که کاحافظه را پر کرده و بعد دنبال فایلهای حجیم بگردید تا منبع آن را کشف کنید سپس یک فکری به حالش برداریم.
اگر این پر بودم fake باشه یعنی غیر واقعی باشه ، اون موقع هم نرم افزارهایی که نصب کردید میتونه چنین مشکلی ایجاد کرده باشه و باید تست کنید هم ممکنه فریم ور دستگاه مشکل داشته باشه که احتمالش ضعیف هست

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
938
8,849
استان مرکزی-اراک
سلام
مطلب ارائه شده توسط اقاي nekooee مقبول تر هست اگر نتيجه نگرفتيد گوشي رو فرمت كنيد روش فرمت هم اگر بلد نيستيد به اين صورت است:
گوشي رو خاموش كنيد ولوم پايين + كليد هوم رو نگه داريد و تو همون حالت دكمه پاور رو هم نگه داريد تا منوي بوت بالا بياد ادامه كار هم كه با توجه به منوهاي موجود مشخصه.
با تشكر
اعلام نتيجه يادتون نره.

بالا