آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل آپدیت Firmware

amirhkh

کاربر
2013-10-25
3
6
سلام
خسته نباشید دوستان
من به هیچ طریقی نمی تونم به ادمین پنل مودم وصل بشم , چراغ پاور مودم دائم چشمک می زنه , مودم هم به هیچ طریقی ریست نمیشه
حالا چجوری می تونم firmware رو ریست کنم ؟

مدل مودم TD-W8950ND شرکت Tp-link هست

ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوست عزیز توضیح شما یکم گنگه مشکل اپدیت داری یا ریست اگه وسط اپدیت کردن به هر طریقی ارتباط قطع بشه مثل قطع برق یا غیره هیچ راهی بجز دوباره پروگ رم کردن ای سی فلش نداری اگه غیره اینه و مودم خودش اینجوری شده که بیشتر شبیه ایراد سخت ابزاری که برای شروع از سالم بودن ولتاژ اداپتور شروع کن

amirhkh

کاربر
2013-10-25
3
6
سلام
مرسی از شما
ببینید دقیقا جریان به این شکله

برقا میره .. بعد که میاد .. مودم روشن میشه

چراغ پاور دائما چشمک میزنه
چراغ اینترنت هم چشمک می زنه
چراغ DSL هم ثابته
4 تا چراغ Lan هم حتی زمانی که کابل وصل نیست چشمک می زنن

کابل هم وصل میشه ویندوز نمی تونه Detect کنه lan رو و ضربدر داره تو لیست کانکشن های ویندوز , از سالم بودن کابل هم مطمئن هستم

هرکاری هم کردم مودم ریست نشد از پشتش

طبیعتا چون Lan و وایرلس Detect نمی شن امکان باز کردن آی پی 192.168.1.1 هم نیست

نوسان برق هم نیست

بازم اگه توضیحات بیشتری لازم بود در خدمتم

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوست گلم اول از سلامت اداپتور اطمینان حاصل کن بعد اگه تعمیر کار هستی یا تا حدی اشنایی داری با این زمینه درب دستگاه رو باز کن یه بررسی کن ببین اثاری از سوختگی یا باد کردنه خازن های الکترولیتی میبینی یا داغ کردنه غیر عادیه قطعه خواستی اگر نبود مسیر تغذیه رو بررسی کن ولتاژ گیری کن و اگر شورتی نداشتی ای سی فلش رو با پورگرمر و یه فایل سالم فلش که میتونی از تو سایت برداری که البته فکر میکنم باید وی ای پی بشی تا اجازه دانلود بگیری پروگ رم کن بازم میتونی از برد عکس بزاری تا از اساتید و دوستان خوبمان که توی سایت هستن کمک بگیری امید وارم که توضیحاتی که دادم گیج کننده نباشه و بتونی مشکل رو بر طرف کنی
بازم اگر سئوالی بود بنده در حده توانم در خدتم نگرانم نباش این سایت اساتید بسیار حرفه ای و با تجربه داره که قدم قدم شما رو تا حل مشکل راهنمایی میکنند بنده پیش این اساتید درس پس میدم

آخرین ویرایش:

amirhkh

کاربر
2013-10-25
3
6
سلام
مرسی
فایل firmware رو از خود سایت گرفتم . فقط نحوه پروگرم کردن چه جوریه ؟

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
در وحله اول توصیه های دوست و همکار بزرگوارم را به دقت بررسی کنید و اگر ایراد از موارد فوق نبود باید به وسیله پروگرامر آی سی فلش را پروگرام کنید
اگر پروگرامر هم ندارید میتوانید از همکاری که در منطقه شما تعمیرات سخت افزار انجام میدهد کمک بگیرید و از پروگرامر آن استفاده کنید
چون وارد محیط کانفیگ نمیشود حتما باید با پروگرامر ، پروگرام شود
فقط حتما قبل از پروگرام از آی سی بکاپ تهیه کنید
موفق باشید

بالا