آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل با ارور 80070570*0 هنگام نصب ویندوز 7

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار
بنده هنگام نصب ویندوز 7 با پیغام خطای زیر مواجه شدم
Windows cannot install required files. The file may be corrupt or missing. Make sure all files required for installation are available, and restart the installation. Error code: 0x80070570.
این مشکل در هنگام نصب ویندوز 32 بیتی اتفاق افتاد . البته از سایت مایکروسافت چند راه حل هم گرفتم اما جواب نداد . جالب اینجاست که ویندوز اکس پی رو نصب کردم . خواهشا اساتید کمک کنند .

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
Windows cannot install required files. The file may be corrupt or missing. Make sure all files required for installation are available, and restart the installation. Error code: 0x80070570.
این مشکل در هنگام نصب ویندوز 32 بیتی اتفاق افتاد . البته از سایت مایکروسافت چند راه حل هم گرفتم اما جواب نداد . جالب اینجاست که ویندوز اکس پی رو نصب کردم . خواهشا اساتید کمک کنند .

دوست عزیز سی دی ویندوز شما مشکل دارد سی دی ویندوز را تعویض کنید

با تشکر

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
دوست عزیز سی دی ویندوز شما مشکل دارد سی دی ویندوز را تعویض کنید

با تشکر
با چند سی دی ویندوز دیگر تست کردم و دی وی رایتر رو هم عوض کردم اما مشکل همچنان ادامه دارد .

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
دوست عزیزم شما اجازه ندارید چند پست .برای یک مورد بزنید .مدیر بخش حتما اخطار خواهد داد .خلاف مقررات سایت هست
من یک بار پست زدم حتما اشتباهی شده

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
سلام،اشاره نکردید لپ تاپ هست یا کامپیوتر؟با فلش مموری نصب کنید ببینید بازم اخطار میده.
یا علی

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
شاید بله ممکن هست کسی مشابه سوال شما داشته .در این صورت پوزش بنده را بپذیرید .ولی من اونجا به دوستمون پاسخ دادم .والانم در خدمت شما هستم .

خطای فعلی میگه شما مقداری از فایل بوت را از دست دادید وX برنامه که شامل بوت ایبل هست را از بین رفتند .برای اینکه راحت نصب کنید از یک ویندوز اورجینال استفاده کنید ودرایو c را فرمت کنید .ومطمعا نصب کنید .وممکن هست ورژن این dvd هم با اونکه نصب هست همخوانی نداشته باشه .مثال .اون 64Bit باشه اینکه دارید نصب میکنید 32Bit دقت کنید .مشگل در فرمت کردن درایو c مرتفع خواهد شد .موفق باشید

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام دوست عزیز شما به نظر من یک فلش 4گیگ را بوت ایبل کن و فایلهای دا خل سیدی را داخل فلش کپی کن اگر هنگام کپی ارور نداد هم از سیدی اطمینان پیدا میکنی بعد از روی فلش نصب کن اگر از روی فلش هم همین جوری بود به سخت افزارت شک کن که ممکنه برای ویندوز ضعیف باشه اگر روش بوت ایبل کردن فلش را بلد نیستی در وبلاک من موجود است توی گوگل رایانه کمک غلامپور را سرچ کن

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران

درود
اگه از سالم بودن رایتر و سی دی ویندوز مطئمن هستید
یکبار به قسمت BIOS رفته و در تنظيمات مربوط به HDD ،‌گزينه AHCI را به ATA تغيير دهيد.
این راهنمایی بود که توی ساین میکروسافت گذاشته شده بود
البته شما قبلا گفتید راهنمایی های سایت میکروسافت را انجام داده اید ولی بیان نکردید
چه کارهایی انجام دادید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا