آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

درخواست: تعویض سوکت سی پی یو lga

traffic

کاربر
2013-07-26
44
85
با سلام
راهنمائی میخواستم در مورد تعویض سوکت سی پی یو ال جی ای
میخوام با سشوار صنعتی این کار رو انجام بدم و فیلم یا سایت یا نکته ای در این رابطه اگه هست راهنمائی بفرمائید
با تشکر

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام
میخوام با سشوار صنعتی این کار رو انجام بدم و فیلم یا سایت یا نکته ای در این رابطه اگه هست راهنمائی بفرمائید
با تشکر

دوست عزیز میتونی از سشوار صنعتی انالوگ و خمیر فلکسی AMTECH استفاده کنید چون سشوار مثل هیتر گرما رو توی یک نقطه متمرکز نمیکنه و کل برد رو گرم میکنه . نیاز به گرما دادن از دو طرف نیست فقط باید برد رو محکم به گیره ببندید و خمیر فلکسی زیاد مصرف کنید در ضمن چون بار اول شماست روی یک برد خراب و کهنه ابتدا انجام بدهید و اگر نتیجه مطلوب بود روی برد اصلی کار کنید

با تشکر

taymaz-c

کاربر
2009-02-17
20
122
www.elecpic.blogsky.com
با سلام
با تشکر
سلام دوست عزیزم تعویض سوکت سی پی یو با سشوار صنعتی ممکن نیست و اگر شما بتونی سوکت رو هم جدا کنی که اطمینان دارم برد اسیب میبینه فقط با استفاده از bga ماشین و شابلون میتونی سوکت جدید جایگزین کنی که تک تک پایه ها در جای خودش قرار بگیره قیمت شابلون هم نسبتا گران هست البته امیدوارم تو کارت موفق باشی این فقط نظر شخصی من بود.

با ارزوی موفقیت برای شما دوست خوبم.

pc repairman

کاربر
2013-10-02
160
343
سلام دوست عزیزم تعویض سوکت سی پی یو با سشوار صنعتی ممکن نیست و اگر شما بتونی سوکت رو هم جدا کنی که اطمینان دارم برد اسیب میبینه فقط با استفاده از bga ماشین و شابلون میتونی سوکت جدید جایگزین کنی که تک تک پایه ها در جای خودش قرار بگیره قیمت شابلون هم نسبتا گران هست البته امیدوارم تو کارت موفق باشی این فقط نظر شخصی من بود.

با ارزوی موفقیت برای شما دوست خوبم.
با سلام . سوکتهای سی پی یو و چیپهای دست اول و نویی که به فروش میرسند ( تا اونجایی که اطلاع دارم ) پایه سازی شده اند و نیازی به شابلونکاری نیست . شابلون برای ریبال مورد استفاده قرار میگیرد .

aliazadi1234

کاربر vip
کاربر
2013-12-02
38
100
من خیلی سعی کردم ولی برد تاب برداشت چند دفعه این کارو کردم مطمئنم با سشوار نمیشه.

بالا