آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کار نکردن هیتر یخچال فریزر اسنوا

ابوذری

کاربر
2017-08-07
2
1
سلام یخچال ما اسنوا مدل مورانو فریزر بالاست که بعد از حدود 4سال قسمت رادیاتور فریزر یخ بسته و دیگه قسمت یخچال خنک نمیکنه و آب میده یه بار هم 10روز خاموشش کردیم ولی دوباره همینطور شده نماینده شرکت اسنوا هم میگه شاید برا هیتر و فن و غیره باشه ولی قابل دسترسی و تعمیر نیست اگه گارانتی داشت کل یخچال باید عوض میشد یعنی یخچالتون دیگه بدرد نمیخوره خواهشا اگه راهی داره اساتید راهنمایی کنند

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
سلام
هیتروفن قیمتی نداره میشه براحتی تعویض کرد
اگه موتورش سوخته بازهم باحدود 500 میشه درست کردازاولش هم بهتر.
یک کم توضیحات کاملتری اراعه کنید

2016-11-16
2
0
پاسخ : کار نکردن هیتر یخچال فریزر اسنوا مدل 810

با سلام خدمت دوستان
من یه یخچال فریزر مدل 810 اسنوا دارم. مدتی هست که یخ زدایی فریزر به خوبی انجام نمیشه. تا حدی که یخ به فن فریزر می رسه و باعث میشه دیگه فن نچرخه. جالب اینجاست که هیچ نوع اروری هم نمایش داده نمیشه و تازه گاهی اوقات هم صفحه نمایش به رنگ سبز چشمک زن در میاد که نشونه عملیات دیفراست هست. ولی دیفراستی انجام نمیشه. تا حالا چند بار مجبور شدم فریزر رو تخلیه کرده و بصورت دستی یخ ها رو آب کنم. چندین بار هم با نمایندگی تماس گرفتم و تعمیر کار فرستادن ولی جواب نگرفتم. لطفا اگه ممکنه بفرمایید ایراد از کجا می تونه باشه. کدوم قطعه مشکل داره؟ ترموفیوز یا المنت یا ...؟
با سپاس فراوان

آخرین ویرایش:

davoodkhan

کاربر
2014-03-03
2
1

سلام ، احتمال اول سنسور دیفراست ، و احتمالهای ضعیفتر(10درصد) مربوط به قطعات بورد.

2016-11-16
2
0

ضمن سپاس از شما. ولی اگه از سنسور دیفراست باشه مگه نباید ارور بده؟

بالا