آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کار نکردن هیتر یخچال فریزر اسنوا

qadir

کاربر
2009-07-19
23
36
با سلام خدمت تمامی اساتید
یخچال فریزر مدل اسنوا هیترش که برای ذوب کردن برفک هست کار نمیکنه!
همه چیز تست شده و به این نتیجه رسیدیم که اشکال از برد فرمان هست.روی این برد یه آیسی ایپرام داره که روی سوکت نصب شده.
آیا علت فعال نشدن هیتر میتونه از خرابی این برد باشه؟
آیا آیسی ایپرام نیاز به برنامه ریزی مجدد داره؟
از اساتید می خواهم راهنمایی کنن.

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام خدمت تمامی اساتید
یخچال فریزر مدل اسنوا هیترش که برای ذوب کردن برفک هست کار نمیکنه!
همه چیز تست شده و به این نتیجه رسیدیم که اشکال از برد فرمان هست.روی این برد یه آیسی ایپرام داره که روی سوکت نصب شده.
آیا علت فعال نشدن هیتر میتونه از خرابی این برد باشه؟
آیا آیسی ایپرام نیاز به برنامه ریزی مجدد داره؟
از اساتید می خواهم راهنمایی کنن.

مدل دستگاه رو ذکر کنید

در زمان کارکرد و رساندن دمای فریزر به دمای کمتر از 12 درجه برق دستگاه رو قطع کنید و پس از 10 ثانیه مجدد به برق متصل کنید با این روش شما دستگاه رو بصورت دستی به حالت دیفراست بردید
الان باید چراق صفحه نمایش با رنگ سبز چشمک بزند
اگر مدل دستگاه 676 هستش با باز کردن یک قاب مربعی در پشت دستگاه و پیدا کردن سیم المنت آمپر دستگاه رو اندازه بگیرید که در صورت سالم بودن المنت و ترموفیوز باید هیتر تو مدار بیاد
اگر مدل 810 هستش روی سقف یخچال قاب روی برد رو باز کنید و از روی سیم ورودی برق به دستگاه آمپر رو چک کنید ، که در صورت سالم بودن هیتر و ترموفیوز باید هیتر توی مدار بیاد

اینا رو چک کن و نتیجه رو همراه مدل دستگاه به من بگو تا بهتر راهنمایی کنم

emziper

کاربر
2014-02-15
1
3
با عرض سلام و خسته نباشيد*من يه دستگاه يخچال فريزر اسنوا مدل 810 دارم كه بردش خراب شد و بعد ار يه پروسه طولاني يك ماهه نمايندگي اونو برام عوض كرد و بعد از تعويضش روي ال سي دي دستگاه ارور f9ميزنه كه ظاهرا مربوط به هيتر يخچال ميشه و هر چي به نمايندگي اسنوا در اصفهان گفتيم و نمايندگي شهر خودمون متاسفانه پشت گوش انداختن تا بعد از ده روز سرماي يخچال كاملا رفته و گرم شده*منم از ناچاري بردمش پيش يه آشنا و سرماي يخچالش رو درست كرد ولي هنوز ارور f9 ميده چكار كنم؟

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با عرض سلام و خسته نباشيد*من يه دستگاه يخچال فريزر اسنوا مدل 810 دارم كه بردش خراب شد و بعد ار يه پروسه طولاني يك ماهه نمايندگي اونو برام عوض كرد و بعد از تعويضش روي ال سي دي دستگاه ارور f9ميزنه كه ظاهرا مربوط به هيتر يخچال ميشه و هر چي به نمايندگي اسنوا در اصفهان گفتيم و نمايندگي شهر خودمون متاسفانه پشت گوش انداختن تا بعد از ده روز سرماي يخچال كاملا رفته و گرم شده*منم از ناچاري بردمش پيش يه آشنا و سرماي يخچالش رو درست كرد ولي هنوز ارور f9 ميده چكار كنم؟

F9 خرابی هیتر فریزر هستش که معمولا این قطعه خراب نمیشه احتمال خرابی ترموفیوز بالاست

ciayoyo

کاربر
2014-06-01
4
5
اگر گارانتی داشته باشه چی؟
گارانتی یخچال اسنوا 810 چند سال هست؟

بالا