آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ردیابهای شرکت معروف deepfinders

6466

کاربر
2011-10-17
66
137
سلام دوستان عزیز
چند وقتیه که یه شرکت انگلیسی به نام deepfinder یه ردیابهایی تولید کرده و توی ایران هم وارد شده و توی چندتا فروم فلزیاب که دیدم بچه هایی بودن که محصولی از این شرکت به اسم rd-pro رو تهیه کردن .از دوستان کسی راجع به این سیستمها اطلاعاتی داره اینجا به اشتراک بزاره تا همه استفاده کنیم.من خودم دنبال یه آشنا میگردم که این سیستم رو داشته باشه و ازش اطلاعات بگیرم و براتون به اشتراک میزارم .شما هم اگه اطلاعاتی دارید به اشتراک بزارید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yazdan93

کاربر
2014-05-20
1
0
سلام جناب دلشاد ممکنه بفرمائید دستگاه در حد تعاریفی که ازش شده هست یا نه یعنی برد فلزیابیش واقعا 10 کیلومتره و ایا نقطه زن خوبی هست شما باهاش به موفقیتی رسیدید. و اونرو چجوری تهیه کردید و با چه قیمتی ممنون#$V686

6466

کاربر
2011-10-17
66
137
دلشاد جان اگه اطلاعاتی در مورد عمق کاووش و دقت این دستگاه دارید ممنون میشیم در اختیار ما قرار بدین

آخرین ویرایش:

.Ahmad

کاربر
2015-07-15
20
32
سلام و عرض ادب خدمت همکاران عزیز
یکی از مشتری های من ی دستگاه black hunter آوردهکه ظاهرا رمزدستگاه و تغییر ادهد وفراموش کرده
واستم بدوم راهیهست که مزش ریست شها یه رمز مادر ندره؟
من دارم از0001 میزنم همینجور میرم بالا
اگه کمک کنید ممنون میشم
با تشکر

fabienmartin

کاربر
2010-05-21
121
476
Shiraz
سلام دوستان عزیز
چند وقتیه که یه شرکت انگلیسی به نام deepfinder یه ردیابهایی تولید کرده و توی ایران هم وارد شده و توی چندتا فروم فلزیاب که دیدم بچه هایی بودن که محصولی از این شرکت به اسم rd-pro رو تهیه کردن .از دوستان کسی راجع به این سیستمها اطلاعاتی داره اینجا به اشتراک بزاره تا همه استفاده کنیم.من خودم دنبال یه آشنا میگردم که این سیستم رو داشته باشه و ازش اطلاعات بگیرم و براتون به اشتراک میزارم .شما هم اگه اطلاعاتی دارید به اشتراک بزارید
سلام
دوست عزیز اگر کاتالوگ داره بگذار تا ببینیم چی نوشته اگر چیزی فهمیدیم میتونیم بگیم خوبه یا بده...

بالا