آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست راهنمایی در زمینه تعمیر سخنگوی سمند

Kiss

کاربر
2009-08-24
1
0
خوزستان
سلام دوستان من یه سمند ال ایکس ۸۵ دارم بعضی هشدار ها رو میگه مثل چراغها روشن هستند بعضیها رو نمیگه...کسی میتونه راهنمایی کنه

s5670

کاربر vip
کاربر
2013-06-08
47
101
سلام
مشکل از کربن پد کنترل می باشد و با چسباندن یه تیکه ورق آلومینیوم روی دکمه مشکل حل میشه

iman1364

کاربر
2019-11-28
1
0
درود بر دوستان. ال سی دی سخگوی سمند نوشته هارو نشون نمیده. کسی میدونه کجا درست میکنن؟چراقهاشم آبی رنگه

HENRA

کاربر
2013-04-25
57
53
شهر اصفهان
با سلام. بنده هم سمند ef7 دارم که سخنگوی آن گاهی اوقات کلا ریست میشه و تمامی تنظیمات پاک میشه. باتری بکاپ دزدگیر هم تعویض شده و اوکی هست. کسی از دوستان اگه راهی داره لطفا راهنمایی کنه

moaski

کاربر
2009-08-07
16
3
کرج
با درود . من هم این مشکل را داشتم . ابتدا مونیتور را باز کردم و صفحه لاستیکی را در آورده شستشو کردم . بعد با لاک رسانا و کارگیری قلمو باریک روی محل نقاط اتصال یک لایه لاک زدم . یک ساعت بعد آن را بستم . نصب کردم . با یک اشاره کوچک به دکمه دستگاه عمل کرد . البته من مشکلی بدین صورت دارم که روشنایی مونیتور کم و زیاد می شود . حدس می زنم از لحیم سرد باشد . اگر تجربه ای دارید بفرماپید . تشکر

Milad73612

کاربر
2020-11-06
1
0
30
سلام سیستم آژیر من از سخن گو‌قطع شده کسی می‌تونه کمکی کنه

soheil_ras

کاربر
2017-07-03
3
0
سلام
سمند 83 دارم هر وقت ماشین توی آفتاب میمونه و سخنگو گرم میشه . سخنگو شروع میکنه به خاموش و روشن شدن و هیچ کاری انجان نمیده تا وقتی که خنک بشه و شروع کار کنه
کسی میدونه اشکال از کجاست و آیا قابل تعمیره یا باید تعویض بشه ممنون

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
335
505
اذربایجان شرقی
سلام
سمند 83 دارم هر وقت ماشین توی آفتاب میمونه و سخنگو گرم میشه . سخنگو شروع میکنه به خاموش و روشن شدن و هیچ کاری انجان نمیده تا وقتی که خنک بشه و شروع کار کنه

با سلام
پایه های رگولاتور های ولتاژ و پایه های دو عدد مقاومت دو وات را از لحاظ لحیم سردی چک نمایید و شارژلحیم کنید

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
335
505
اذربایجان شرقی
سلام

با سلام
پایه های رگولاتور های ولتاژ و پایه های دو عدد مقاومت دو وات را از لحاظ لحیم سردی چک نمایید و شارژلحیم کنید

بالا