آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال در مورد جیلبریک کردن IOS7 آی پد 2 - وای فای

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام دوستان من ipad2-wIFI رو به نسخه IOS 7 آپدیت کردم ولی تنها برنامه هایی که خودم از سایت ITUNES دانلود میکنم قابل نصب روی اون هست و نرم افزار های دیگه ای که مخصوص آی پد هست و از سایت های مختلف دانلود میکنم جواب نمیده میخواستم بدونم که آیا باید جیلبریک بشه ؟ آیا این نسخه قابل جیلبریک شدن هست ؟ آیا راهی برای برگردوندن به یک نسخه قابل جیلبریک شدن هست ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

javad222

کاربر
2010-08-27
19
73
Iran
سلام كاكو همه مدل اي پد رأيت بعد إز جيلبريگ ميشه به حالت قبل (اصلي)برد اگر شيراز ببر اپل گالري با ١٠ تؤمن حلش ميكنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
سلام دوستان من ipad2-wIFI رو به نسخه IOS 7 آپدیت کردم ولی تنها برنامه هایی که خودم از سایت ITUNES دانلود میکنم قابل نصب روی اون هست و نرم افزار های دیگه ای که مخصوص آی پد هست و از سایت های مختلف دانلود میکنم جواب نمیده میخواستم بدونم که آیا باید جیلبریک بشه ؟ آیا این نسخه قابل جیلبریک شدن هست ؟ آیا راهی برای برگردوندن به یک نسخه قابل جیلبریک شدن هست ؟
به نام خدا
دوست عزیز هنوز ios 7 جیلبرکش نیومده
یه سایت چینی هست که برنامه ها رو پچ کرده که بدون جیلبرک بتونی نصبش کنی

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام كاكو همه مدل اي پد رأيت بعد إز جيلبريگ ميشه به حالت قبل (اصلي)برد اگر شيراز ببر اپل گالري با ١٠ تؤمن حلش ميكنه
کاکو جونی من از ورژن 4 به 7 ریستور کردم الان متوجه شدم که اگر shsh اونو نگه نداری دیگه قابل بازگشت به ورژن های قبل نیست .

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
به نام خدا
دوست عزیز هنوز ios 7 جیلبرکش نیومده
یه سایت چینی هست که برنامه ها رو پچ کرده که بدون جیلبرک بتونی نصبش کنی

مرسی دوست عزیز حالا سوال من اینه که بدون دخیره کردن shsh دستگاه آیا قابل دانگرید هست ؟ نمیشه از shsh دستگاه های دیگه استفاده کرد . مرسی

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
مرسی دوست عزیز حالا سوال من اینه که بدون دخیره کردن shsh دستگاه آیا قابل دانگرید هست ؟ نمیشه از shsh دستگاه های دیگه استفاده کرد . مرسی

نه نمیشه دانگرید کرد.
شما با استفاده از برنامه 25pp مینونید بدون نیاز به جیلبریک برنامه کرک شده نصب کنید.

بالا