آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: تاپیک درخواست فایل بایوس مربوط به مادربردهای GIGABYTE ( فقط در این تاپیک )

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود

دوستان و همکاران ، اگر نیاز به فایل بایوس مربوط به مادربردهای GIGABYTE را دارند فقط میتوانند در این تاپیک درخواست کنند تا دوستان اگر موجود داشتند برایتان در لینک زیر آپلود کنند

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=27821

موفق باشید

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
سلام اساتید

یه سوال من مادریردم هیچ مشکلی نداره ولی لازم هست بایوس رو ابدیت کنم؟

درود
چرا ممکن هست شما به فلش کردن BIOS احتیاج پیدا کنید ؟ و مزایای فلش کردن بایوس چیست؟
بیشترین دلایل رایج که موجب می شود که مردم اقدام به بروزرسانی BIOS بکنند :
- پشتیبانی از پردازنده های جدید :
BIOS این امکان را برای مادربرد فراهم می سازد تا مادربرد از پردازنده های جدید با سرعت بالاتر پشتیبانی کند . از آنجایی که ممکن است شما پردازنده فعلی خود را با یک پردازنده سریعتر و جدید تر جایگزین کنید ، اما ممکن است BIOS آن را شناسایی نکند ، یا تنظیمات صحیح برای بایوس آن پردازنده در BIOS وجود نداشته باشد که در بعضی موارد با بروزرسانی BIOS این مشکل را حل میکند .
- پشتیبانی از هارددیسک هایی با حجم بیشتر :
BIOS به مادربرد این اجازه را می دهد تا از هارددیسک هایی با حجم بیشتر از مقدار معین شده پشتیبانی کنند .
از آنجایی که شما ممکن است هارد دیسکی حجیم تر و جدید تر نصب کنید ، ممکن است BIOS هارددیسک جدید را شناسایی نکند یا قسمتی از آن را شناسایی کند . معمولا بروزرسانی BIOS این مشکل را نیز حل می کند
رفع خطاها :
BIOS محتوی خصوصیات و اختیارات اصلی سیستم است که اگر یکی یا هیچ کدام از آنها به صورت صحیح کار نکند و شما کامپیوتر را خریداری کرده باشید ، تولید کننده مشکل را شناسایی و آن را توسط ورژن جدید BIOS برطرف می کند .
مقاله سایت گیگا بایت

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,306
2,937
فایل بایوس گیگا مدل GA-8ID533 را در سایت قرار دهید ممنون

پیوست‌ها

• 48 کیلوبایت بازدیدها: 1,340

habibi92

کاربر
2013-11-01
300
630
سلام

فایل بایوس مادربرد GA-P31-ES3G
رو میخواستم
بعد در سایت رسمی که میزنیم برای بایوس چندین فایل با ورژن های مختلف وجود دارد کدوم رو دانلود کنیم و استفاده کنیم . برای اپدیت بایوس مادربرد .

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
سلام

فایل بایوس مادربرد GA-P31-ES3G
رو میخواستم
بعد در سایت رسمی که میزنیم برای بایوس چندین فایل با ورژن های مختلف وجود دارد کدوم رو دانلود کنیم و استفاده کنیم . برای اپدیت بایوس مادربرد .
درود
در لینک زیر موجود است
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=27821&p=172710&viewfull=1

elektera

کاربر
2009-04-21
28
63
پاسخ : فایل بایوس مادربردهای GIGABYTE

سلام خدمت دوستان من فایل بایوس giga 8vm533m-rz رو میخوام البته تو سایت گیگا گذاشته اما فایل پسوندش exe هست و پروگرامر نمیشناسش.من به دنبال پسوند رام یا بین هستم...ممنون از شما

alikhiri1365

کاربر
2013-12-11
36
69
با سلام خدمت دوستان
من بایوس مادر برد ga-g41m-combo
را میخواستم از دوستان کسی داره؟؟؟من توسایتش پیدا کردم منتهی اون با پسوند دیگه ایه f3 هستش فایل bin یا rom اش رو میخوام یا طریقه تبدیلش رو بگه...

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
با سلام خدمت دوستان
من بایوس مادر برد ga-g41m-combo
را میخواستم از دوستان کسی داره؟؟؟من توسایتش پیدا کردم منتهی اون با پسوند دیگه ایه f3 هستش فایل bin یا rom اش رو میخوام یا طریقه تبدیلش رو بگه...
درود
دوست گرامی برای تبدیلش باید پسوند آن را از
f3 به BIN تغییر بدهید
البته اینکار توی همه مادربردها ممکنه جوابگو نباشه
و برای پروگرام شدن صحیح و بی نقص بهتزه دنبال فایلهایی باشید که حتما با پروگرامر بکاپ گرفته باشه
ضمنا فایل درخواستی شما در لینک زیر موجود است

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=27821&p=257715#post257715

بالا