آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: در مورد ریکاوری کردن هارد مکستور 80 گیگ راهنماییم کنید

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,073
25,003
43
Azarbayjan-Miandoab
سلام
یک کامپیوتر قدیمی دارم که روش هارد مکستور 80 گیگ است اونروز خواستم با یکی از نرم افزار های پارتیشن بندی یک درایوی را حذف کنم نمی دونم چی شد که تو از پارتیشن ها هم حذف شد اومدم با نرم ریکاوری EASEUS Data Recovery Wizard Professional 5.5.1 با قسمت پارتیشن ریکاوری اون دو تا پارتیشن را که حذف کرده بودم پیدا کرد و به فایل های درون پارتیشن ها نیز دسترسی داشتم چون حجم پارتیشن ها زیاد بود خواستم باز با اون نرم افزار پارتیشن بندی لعنتی یک پارتیشن ایجاد کنم تا اطلاعات ریکاوری شده را در آن ذخیره کنم بعد از پارتیشن بندی دوباره با نرم افزار ریکاوری هارد را ریکاوری کردم باز اون تا پارتیشن را پیدا کرد و روی اسم پارتیشن ها یک علامت سوال هم است موقعی که یکی از پارتیشن ها را انتخاب می کنم و گزینه next را می زنم تا اطلاعات پارتیشن مورد نظر را ریکاوری کنه بعد از اینکه اون نمودار مربوط به ریکاوری کردن پر میشه می نویسه هیچ فایلی پیدا نشد دو سه روز است که این بلا سرم اومده و شب روز ندارم چون اطلاعات مربوطه خیلی خیلی برام اهمیت داره از اساتید و همکاران تقاضای راهنمایی دارم در ظمن ویندوز جدید هم روش نصب نکردم مشخصات هارد هم که نرم افزار ریکاوری نشون میده اینه Maxtor6v080E0 Ata Bus

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,073
25,003
43
Azarbayjan-Miandoab
سلام

شما میتوانید از نرم افزار Handy recovery که بهترین نرم افزار ریکاوری است استفاده کنید و 100% جواب هم میگیرید

سلام
با این نرم افزار یکی از پارتیشن ها را برگردوندم که اسم پارتیشن E بود ولی یکی از پارتیشن ها که H بود را اصلا پیدا نمی کنه در ظمن پارتیشن جدیدی به اسم H ایجاد نکردم ولی پارتیشن E را ایجاد کرده بودم آیا نیازی به ایجاد پارتیشنی به اسم H است یا نه؟ با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajjad-d

ghasemi2020

کاربر vip
کاربر
2012-02-14
115
445
با سلام دوست عزیز
وقتی شما پارتیشن ها رو حذف کردید باید به دنبال ریکاوری پارتیشن باشید نه اطلاعاتش-وقتی خود پارتیشن ریکاوری شد اطلاعاتش هم مثل روز اول میاد
در ضمن برای ریکاوری پارتیشن نیازی به ساختن یه پارتیشن جدید نیست-خود برنامه ها همون پارتیشن حذف شده رو برات درست میکنن
در مورد اون علامت سوال که روی پارتیشن ها می زنه دلیلش اینه که شما اومدید تو فضای پارتیشن های حذف شده یه پارتیشن جدید ساختید

بالا