آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: مشاوره برای خرید داپلیکیتور

ebeesat

کاربر
2009-02-19
21
19
سلام خدمت دوستان گرامی.
من قصد دارم یه داپلیکیتور بگیرم اما نمی دونم چه مارکی بگیرم که از لحاظ طول عمر بهتر جوابم بده...

دو سوال هم دارم:

1- آیا داپلیکیتوری وجود داره که بشه باهاش Image های روی هارددیسک رو باهاش رایت کرد؟ و اگه هست چطور باید رایت کرد؟
2- بهترین دی وی دی رایتر از لحاظ طول عمر لنز و بقیه قطعات کدومه؟؟ چون من تعداد رایت بالایی دارم!

با تشکر.

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
درود
من a-card دارم ازش هم راضیم ( یک به پنج)
رایتر هایش هم پایونر هست و لایتون
در مورد سوال دوم این دستگاه ایمیج رایت نمیکه و فقط DVD To DVD
CD To CD

1985ha

کاربر
2009-04-22
8
12
یک برد آکارد بگیر یک هارد هم بهش وصل کن از دیسکی که می خواهی رایتش کنی ایمیج میگیری و از هاردی که بهش وصل کردی برای رایت ایمیج استفاده میکنی.
توجه: هاردی بهش وصل کن که خالی باشه یا اطلاعات توش نداشته باشه. چونکه فرمتش میکنه و برای اینکه بتونی مجدد به پی سی وصلش کنی باید باز تو ویندوز فرمتش کنی بنابراین اطلاعات پاک میشه.
رایتر من خودم پایونیر بدون پک گرفته بودم حدود 53 تومان هر رایتری برات در میاد.
برد هم پیشنهاد من آکارد هست

ebeesat

کاربر
2009-02-19
21
19
یک برد آکارد بگیر یک هارد هم بهش وصل کن از دیسکی که می خواهی رایتش کنی ایمیج میگیری و از هاردی که بهش وصل کردی برای رایت ایمیج استفاده میکنی.
توجه: هاردی بهش وصل کن که خالی باشه یا اطلاعات توش نداشته باشه. چونکه فرمتش میکنه و برای اینکه بتونی مجدد به پی سی وصلش کنی باید باز تو ویندوز فرمتش کنی بنابراین اطلاعات پاک میشه.
رایتر من خودم پایونیر بدون پک گرفته بودم حدود 53 تومان هر رایتری برات در میاد.
برد هم پیشنهاد من آکارد هست

با تشکر از پاسخ دوستان عزیز
من چطور می تونم روی ایمیج هایی که در اون هارد خالی ریختم مدیریت داشته باشم - یعنی مانیتوری داره که میشه تعیین کرد کدوم ایمیج رو میتونی رایت کنی؟
یا اصلاً این داپلیکیتور به سیستم کامپیوتری وصل میشه؟ و سوال دیگه اینکه آیا بعد از هر بار رایت محتوای هارد فرمت میشه؟

با تشکر.

بالا