آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نیاز به نرم افزار پروگرمر en25f80

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
دوستان سلام برنامه پایین فقط برای این نقشه میباشد
1.jpg
اقا محسن مدار شما برگرفته از مدار جیتگ رسیور های 4000 و 5300 و... هست که معمولا برای پروگرام و همجنین جیتگ ای سی های spi ,.. بکار میرود و من قبلا این روش را تست کرده ام و جواب میده ولی مشکلی که داره احتیاج به برق 3.3 ولت داره که من این ولتاژ را از خود پاور رسیور تائمین میکرئم
ولی مزیت مدار اقای رجبی اینه که دیگراحتیان به 3.3 نداره و براحتی کیتوانید ای سی را پروگرام کنید

narges@mohse

Banned
2009-02-22
103
836
سلام اقای محمودی من نقشه اقای رجبی را درست کردم ولی برنامه مناسب برای ان پیدا نکردم اگر برنامه خاصی را میشناسید معرفی کنید تا این مدل ایسی را بتواند ساپورت کند.

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
با سلام
اقای رجبی لطفا بفرمایی مداری که در پست 2 قرار دادید برنامه نرم افزاری ان را نیز دارید لطفا در صورت موجودی ان را برای دانلود بذارید ممنونم

IKCO.DIAG

کاربر
2008-11-24
11
62
با سلام
در صورت امکان مدار سخت افزاری بذهید که با ان بتوان بدون انکه ایپرام 95080 یا 95160 را در بیاوریم پرگرم کرد و در ضمن ایسی مورد نظر را هم لاک کنم در ضمن سوپرپرو مدل 580u دارم ولی متاسفانه گذینه لاک برای این مدل ایسی ها ندارد
با تشکر

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها
با سلام خدمت همکاران و اساتید محترم
مثل اینکه باید خودم به سوال خودم جواب بدهم
(البته جواب سوالم را بعد یک روز پیدا کردم و سو تفاهم برای دوستان نباشد)
کلیه همکاران عزیز مشکلی که شبیه من دارند و از پروگرامر سوپر پرو استفاده میکنند باید به خدمتون عرض کنم که این دوستان میتوانند از سایت
www.xeltek.com مراجعه کرده و نوع پرو گرامر خود را انتخاب و برنامه اپدیت خود را دانلود کنند تا از ایپرام همچون ای سی هایی مانند25t80یا25f80یا95080و 95160و...........(در پست های قبلی که دوستان ذکر کرده بودند)
از این قبیل ای سی ها راحت باشند
موفق باشید

SAJAD PK

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-03-14
949
3,227
40
پرشين سيستم
با سلام :
دوست عزيز توضيح تان واضح نيست شما به نرم افزار احتياج داريد يا به سخت افزار واگر مشگل با نرم افزار هست بايد نوع سخت افزار تان را بزاريد تانسبت به ساپورت ان تصميم گرفته بشه وگرنه با مدار ساده زير ميتونيد مشگل خودتون را حل كنيد
با تشكر .
موفق باشيد .

سلام اقای gadrajممنون از نقشه و راه کار هاتون .من توی کار پخش ماشینم میخواستم بدونم این مدار برای ای سی کد ها وای سی ایپرام ضبط ها جواب میده ؟؟اخه اون ها هم 8پایه اند.اگه براتون زحمتی نیست نرم افزاری که بشه این کار رو کرد هم بزازید ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady
بالا