آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مشاوره خرید لپ تاپ - HP Probook 4540s

ayyub492

کاربر
2010-11-15
23
20
با سلام دوستان
لطفا نظرتون رو درباره لپ تاپ HP Probook 4540s که سی پی یو آ ن
Intel Core i5 - 3210M freq:2.6GHz و رم 6 و کارت گرافیک amd 2g
هستش رو بیان کنین ایا ارزش خرید داره قیمتش در حدود 1830 با یکسال گرانتی هستش. ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehran.gh

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام
بستگی داره شما چه استفاده ای بخواین داشته باشید. قیمتها که فعلا همه بالا هست و قیمت واقعی نیست ولی به هر حال قیمت فعلی همین هست با کمی بالا و پایین.
برای کارهای معمولی کاملا برایتان کفایت میکنه ولی برای انجام بازی یا کارهای 3D زیاد مناسب نیست و گرافیکش و CPU کم هست.
موفق باشید

• Like

ayyub492

کاربر
2010-11-15
23
20
دوست گرامی:
رم 6 و کارت گرافیک 2 گیگ برای بازی کمه؟؟؟؟؟؟ مگه اینها در اندازه واقعی شون نیستن. خب این سخت افزار برا خیلی از نرم افزار ها خوبه. مگر اینکه ساخت انیمیشن و بازی باشه

• Like

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام. برای بازی های روز بله کم هست مخصوصا گرافیکتون. ممکنه بعضی بازیها رو مجبور بشید کمی از تنظیماتش رو روی متوسط تنظیم کنید تا روان اجرا بشه. برای بازی اگر بخواین ایسوس n550jv مدل فول اچ دیش خوبه و یک مدل acer هست که lcd 17 اینچ هست و گرافیکش 4 گیگ amd هست و ... مدلش رو متأسفانه یادم نیست ولی قیمتش حدود چهار میلیون و خورده ای هست این مدل ایسر اگه خواستید بگیدمدلش و در میارم بهتون میدم.

برای بازیها نه اینکه همه مشکل داشته باشند ولی بازیهای گرافیک بالا و به روز رو فکرنمیکنم بتونید با اخرین گرافیک اجرا کنید. مخصوصا که CPU هم خیلی قوی نیست. بعدا خواستید بهتون بازی معرفی میکنم برید تست کنید به حرف من میرسید.

فقط تو hp ها به اونهایی که دو تا گرافیک دارند هم حواستون باشه. چون بعضی گرافیکشون فقط از طریق خود سایت HP قابل دانلود هست و نمیتونید خیلی به روز باشید. اگر از سایت amd مستقیم دانلود کنید جواب نمیده!
بایوس بعضی HPها هم ایراد داره زیاد خوب عمل نمیکنه یا زود به هم میریزه و خراب میشه!

کلا HP رو به خاطر خرابی های زیادش کمتر پیشنهاد میکنم

بالا