آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نداشتن تصویر بعد از آپدیت بایوس مدل G62-B55SE HP

H320

کاربر
2013-06-28
2
1
سلام خدمت اساتید محترم

لپ تاپ بنده (G62-B55SE HP) موقع کار یهو خاموش میشد و همچنین درایور کارت گرافیک ATI استاپ میکرد و در حالت گرافیک آن برد سی پی یو کار میکرد.
یکبار خاموش شد و دیگه هرکاری کردم تصویر بالا نیومد، من به خاطر حفظ اطلاعات شخصیم هارد درآوردم و لپ تاپ رو به تمعیر کار دادم، 120 تومن هزینه پروگرام بایوس شد و همچنین به گفته تعمیرکار برخی اتصالی های داخلی رو برطرف کرد.

وقتی لپ تاپ رو تحویل گرفتم و هارد رو وصل کردم، در هنگام بالا اومدن مشکل نشناختن کیت WIRELESS رو میداد و سیستم بوت نمیشد! بنده کیت WIRELESS درآوردم، اینبار بالا میومد، درایور کارت گرفیک رو نصب کردم، هنگام ورود به ویندوز تصویر میرفت. بنابرابن به هر نحوی که شد درایور کارت گرافیک رو غیرفعال کردم، و ویندوز با گرافیک آن برد سی پی یو بالا اومد و تصویر خوب شد. اما هنوز هم همون مشکل که بعد از چند دقیقه یا چند ساعت کار خاموش میشد! یک آداپتور جدید گرفتم مشکل خاموش شدن حل شد!

برای مشکل وایرلس در فروم HP خوندم باید بایوس بروز بشه. بایوسی که تعمیر کار نصب کرده بود ورژن F.09 بود بنده از سایت hp ورژن F.48 نصب کردم. از اون موقع به بعد از موقع روشن شدن لپ تاپ تصویر ندارم! داخل ویندوز میرم، بنده از طریق شبکه کردن با کامپیوتر خانگیم تونستم به ویندوز لپ تاپم دسترسی کامل داشته باشم، اما هیچ تصویری در لپ تاپ ندارم!

به نظر شما اشکال از کارت گرافیک Ati هست؟ یا بایوس؟ گارانتیش تموم شده اگر بفرستم واسه تعمیر خود شرکت چقدر هزینه میشه؟
دوستان کسی بایوس اورجینال مدل لپ تاپ بنده رو داره و بتونه در اختیارم بذاره ممنون میشم. من فقط دارم واسه لپ تاپ خرج میکنم اما درست بشو نیست، دوستان خواهشا یه لطفی کنند بنده رو کمک کنند.

آخرین ویرایش:

H320

کاربر
2013-06-28
2
1
دوستان لطفا کمک کنید، حداقل بگید ورژن بایوس اوریجینال کارخانه برای این لپتاپ چنده؟ (??.F)

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی شما برای این لپ تاپ 120 هزار تومان هزینه کردید و زمانی که تحویل گرفتید این مشکلات را داشت شما باید دوباره پیش همان تعمیرکار ببرید و تمام مسائل را کامل برایش توضیح دهید او وظیفه دارد به عهده بگیرد چون همان مشکلات همچنان پابرجاست لطفا شما بیشتر از این دستکاری نکنید
موفق باشید

بالا