آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: فايل هاي فلش انواع مودم و تجهیزات شبکه

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
551
1,137
خوزستان-
فایل فلش کمیاب مودم netis dl 4311 ver 2.1.1
توجه کنید که ورژن این مودم به صورت برچسب روی برد است--یعنی باید مودم رو باز کنید تا ورژن رو ببینید

پیوست‌ها

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
551
1,137
خوزستان-
فایل فلش مودم tp link مدل

w8961n ver 1.0

دقت کنید که این مدل به مدل w8961nd نمیخوره---چون یه پسوند d اضافه داره--تست کردم

پیوست‌ها

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
فایل فلش HUAWEI -HG-521

IMG_۲۰۱۶۱۰۰۴_۱۹۵۰۰۵.jpg
[hide]مشاهده فایل‌پیوست hg 521.rar[/hide]

mehran1354

کاربر
2013-06-15
18
16
با اجازه دوستان فایل دامپ مودم goldweb GD-W810ND خدمت دوستان

سلام
من این فایل رو به مودم فلش زدم . مودم روشن شد و wifi هم کار کرد. ولی نمی توانم داخل تنظیمات شوم. پسورد قبول نمی کنم حتی پسور اصلی (admin) خودش را هم قبول نمی کند. ریست کردم باز هم پسورد ارور می دهد.
لطفا اگه امکان داره رمز مستر ریست یا هر کاری که بشود به تنظیمات داخل شد، راهنمایی بفرمایید

mehran_deadl

کاربر vip
کاربر
2012-10-10
277
253
NEY CITY
سلام
من این فایل رو به مودم فلش زدم . مودم روشن شد و wifi هم کار کرد. ولی نمی توانم داخل تنظیمات شوم. پسورد قبول نمی کنم حتی پسور اصلی (admin) خودش را هم قبول نمی کند. ریست کردم باز هم پسورد ارور می دهد.
لطفا اگه امکان داره رمز مستر ریست یا هر کاری که بشود به تنظیمات داخل شد، راهنمایی بفرمایید
والا بنده تست کردم و درست هم بود.البته موضوع مال چند وقت پیشه واسه همون دقیق یادم نیست ولی تا جایی که تو ذهنمه یوزر و پسورد guest بودن.ضمنا ترجیحا تو تنظیمات شبکه تست کنید که ip دستی نداده باشید

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

saeedrr

کاربر vip
کاربر
2012-04-24
133
188
سلام کسی فایل فلش مودم netis wf2419d v1.6 رو میخوام اگر کسی داره ممنون میشم بزاره .تشکر

بالا