آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پروگرامرنکردن آی سی در پروگرامر TNM5000

Kamal2013

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-01-27
331
1,112
باسلام خدمت نماینده محترم
استاد گرامی پروگرامر بنده یک سری از آی سیها را شناسایی نمیکند برای نمونده می خوام یک آی سی پشت تیونر استارست 4000 را پروگرامر کنم نمیدونم مشکل چیه شناسایی نمیکند که مدتی هست همین مشکل رو دارم با چند آی سی دیگه هم امتحان کردم شماره آی سی: 24c16an می باشد.

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
دوست عزیز دفترچه پروگرامر رو خوب بخون این ای سی ها اپیرامه قابلیت شناسای نداره خودت باید گزینه انتخاب قطعه رو بزنی و شماره ای سی رو وارد کنی موفق باشی

Kamal2013

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-01-27
331
1,112
دوست عزیز دفترچه پروگرامر رو خوب بخون این ای سی ها اپیرامه قابلیت شناسای نداره خودت باید گزینه انتخاب قطعه رو بزنی و شماره ای سی رو وارد کنی موفق باشی

این کارم انجام دادم سه گزینه میاره لغو ، تلاش مجدد و ادامه دامه رو که میزنم و فایل رو میریزم ولی فلاش نمیشه نمیدونم چکار کنم؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saeed sky

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060

این کارم انجام دادم سه گزینه میاره لغو ، تلاش مجدد و ادامه دامه رو که میزنم و فایل رو میریزم ولی فلاش نمیشه نمیدونم چکار کنم؟؟؟؟؟؟
به نام خدا
دوست عزیز
نکته یک
کلیه ای سی های ایپرام را باید به صورت دستی انتخاب نمود
گزینه تست روی نرام افزار پروگرمر را بزنید
اگر مشکل باز پابرجا بود

از یک ای سی نو استفاده کنید
اگر همچنان مشکل داشتید
سوکت ای سی ایپرام را با اسپری خشک بشویید و
پروگرمر را به صورت برعکس نگه دارید و سوکت ان را با اسپری خشک بشویید

Kamal2013

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-01-27
331
1,112
ممنون از راهنمایی شما و استاد گزینه تست را من نمیبینم این گزینه کجاست لطفا راهنمایی کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saeed sky

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
تست را از منوی راهنما میتوانید پیدا کنید
ضمنا تبدیل را برعکس کرده روی سوکت قرار دهید و قطعه را با نیمه دیگر تبدیل تست بگیرید تا اگر مشکل تبدیل است مشخص شود
اگر حل نشد یک عکس از صفحه نرم افزار که نسخه نرم افزار که سه گزینه را می آورد بگذارید

ممنون از راهنمایی شما و استاد گزینه تست را من نمیبینم این گزینه کجاست لطفا راهنمایی کنید.

بالا