آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك مشابهات

sardar shams

کاربر
2008-01-05
132
537
قوشاچاي
استاد گرامي اگر امكانش باشد در تبريز اگر آدرسي داريد لطف كنيد آدرس را بدهيد چون در فروشگاهاي سايت هيچ كدام از همكاران اين آي سي را ندارند.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
استاد گرامي اگر امكانش باشد در تبريز اگر آدرسي داريد لطف كنيد آدرس را بدهيد چون در فروشگاهاي سايت هيچ كدام از همكاران اين آي سي را ندارند.
با سلام :
عزیزم چشم فردا پرس جو و نتیجه اگر مثبت بود ؟ براتون پیام خصوصی میدهم .
با تشکر .
موفق باشید .

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
قطعه

باسلام

دوست عزیز تا جایی که حضورذهن دارم موقعی که پخش قبول میکردم به این مورد برخوردم که تقریبا همین آی سی 5 پایه واز همون تیپ بود

که با بررسی متوجه شدم سوئیچر لاین دابل(ولتاژی) است وگیر نیاوردم(البته زیاد پیگیرش نشدم)

که بجاش از lm358 استفاده کردم .باز آنهم با تامل ودقت وبررسی
که اصلا جای اشتباه واشکال وجود نداشت
( البته این قطعه 8 پین وخوابیده است وممکن است با قطعه شما جورنیاد میتونید نوع دیگری درنظر بگیرید)

اگر پیدا نکردید واز عدم وجود آن مطمئن شدید نهایتا این کار را بکنید

موفق باشید

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
استاد گرامي ببخشيدكه حي زحمت مي دهم بجاي آي سي tl084cn از آي سي lm324n مي توانم استفاده كنم .

با سلام :
دوست عزیز در بسیاری از مدارات معمولی این دو ایسی مشابه هم هستند با ورودی فیت و میتوان بجای همدیگر استفاده کرد (پسوند c ) ولی در کل tl084 یک ایسی نظامی درجه یک هستش و کیفیت بالایی داره و ترتیب پایه هاشون هم یکی هست .
با تشکر .
موفق باشید.

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
باسلام

دوست من منظورتون کیه؟ وچیه؟

لطفا به مورد تقاضاتون اشاره کنید تا مخاطبتون مشخص باشه

موفق باشید​

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
منظورم آقاي gadraj است سوال در مورد پيدا كردن آي سي 07xz01

با سلام :
دوست عزيز جمعه همون هفته براتون پيام خصوصي مبني بر فعلا منفي بودن پاسخ ارسال كردم ولي قول دادن كه وارد كنند و برام اطلاع دهند كه فعلا خبري نشده . پيام هاي خصوصي خود را چك كنيد .
با تشكر .
موفق باشيد .

بالا