آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك مشابهات

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
اقا ممنون از مشابه...
اگر لطف کنید مشابه ترانزیستور sms cay هم بفرمایید ممنون میشم
یه سوال...
ایا از نرم افزاری استفاده میکنید برای پیدا کردن مشابهات؟؟ممنون میشم اگر معرفی بفرمایید
با تشکر فراوان
با سلام :
شماره كه گذاشتين ناقص ميباشد {تاپيك نام گذاري و طرز خواندن شماره گذاري قطعات الكترونيك } را در بخش اموزش گام به گام مطالعه فرماييد .
نرم افزار كه ..... زياد هست ولي متاسفانه هيچكدوم بروز {اپديت } نيستند بنده با عضويتي كه در سايت ايسي مستر دارم از نرم افزارهاي انلاين همون سايت استفاده ميكنم .براي استفاده از امكانات سايت فوق بايد با پرداخت حق عضويت عضو رسمي سايت {ic master } باشيد . اينم لينك سايت مشابهات :
http://www.icmaster.com/search/HomePageAction.ad
150 Million Parts

Parametric Search Description Search Customized Parts List Datasheet Search Supplier Profiles Daily Inventory Updates Click here to find out more!
با تشكر .
موفق باشيد .

tx-mafia

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-06-14
332
2,632
سلام
مشخصات این آی سی ht1000-4 که smd است و خروجی آمپ ضبط صوت lg md-9455 است را برای من لطف کنید
متشکرم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
سلام
مشخصات این آی سی ht1000-4 که smd است و خروجی آمپ ضبط صوت lg md-9455 است را برای من لطف کنید
متشکرم
با سلام :
دوست عزيز اين ايسي با پسوندهاي مختلفي موجود هست كه شما اشاره نكرديد لذا لينك كل ديتاشيت اين ايسي را براتون ميزارم كليك كنيد و نوع دلخواه را دانلود كنيد .
http://www.alldatasheet.com/view.jsp?Searchword=HT1000-4

با تشكر .
موفق باشيد .

tx-mafia

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-06-14
332
2,632
با سلام :
دوست عزيز اين ايسي با پسوندهاي مختلفي موجود هست كه شما اشاره نكرديد لذا لينك كل ديتاشيت اين ايسي را براتون ميزارم كليك كنيد و نوع دلخواه را دانلود كنيد .
http://www.alldatasheet.com/view.jsp?searchword=ht1000-4

با تشكر .
موفق باشيد .

سلام
متشکرم دوست عزیز اما هیچ کدام از اینها نیست این آی سی خود آی سی خروجی پاور امپلی فایر این دستگاه است

kiumarth

کاربر
2008-10-23
173
268
[font=&quot]با سلام[/font]
[font=&quot]لطفا شماره و مشابه ترانزیستور smd [font=&quot] به کد [/font]day[font=&quot] و [/font]cay[font=&quot] را بفرمائید این ترانزیستور سه پایه مربوط به رسیور میباشد[/font][/font]
در ضمن نتوانستم در قسمت لیست کامل کدهای قطعات س ام دی پیدا کنم.
[font=&quot]
[/font]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_r714

reza32

کاربر
2009-05-20
92
161
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر محترم

مشابه Lm3909 میخواستم بدونم چیه؟

و همینطور عدسی 2.7 پیکو ؟

با تشکر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر محترم

مشابه Lm3909 میخواستم بدونم چیه؟

و همینطور عدسی 2.7 پیکو ؟

با تشکر
با سلام :
برای اطلاع بیشتر از اپ امپ 3909 به بخش اپ امپ ها در تاپیک اموزش گام به گام (اپ امپ های چهارگانه {یا چهارتایی } مراجعه کنید . در خیلی از مدارات با توجه به پین های lm324 , LM3909 به جای همدیگر میتوان بکار گرفت .
خازن عدسی 2.7 پیکو مشابه ندارد و در صورت عدم دسترسی میتوان از دو خازن که مجموع ظرفیت انها 2.7 پیکو باشد بطور موازی بسته و استفاده کرد .مثل 1+1.7 پیکو ویا....
موفق باشید .

بالا