آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

در خواست مدار لیزر شوی پیشرفته

god boy

کاربر
2007-08-28
21
52
سلام گرم من به استاد عزیز اقای رجبی
عزیزم جدیدا بنده یه لیزر شوی های حرفه ای رو توی خیابونها دارم می بینم که با این گردونا خیلی فرق می کنه و واقعا از لیزر استفاده شده و به صورت خیلی شفاف .. رنگی .. حرفه ای .. و خطی هستش که واقعا جلب توجه می کنه .. ازتون یه خواهش که دارم مدار کامل این لیزر شو رو با توضیحات کامل ارائه بفرمایید .. با توضیح اینکه اگه ممکنه لطف کنید بفرمایید که از چه لامپ و یا led باید استفاده کرد ؟
با تشکر:eek:k:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
سلام گرم من به استاد عزیز اقای رجبی
عزیزم جدیدا بنده یه لیزر شوی های حرفه ای رو توی خیابونها دارم می بینم که با این گردونا خیلی فرق می کنه و واقعا از لیزر استفاده شده و به صورت خیلی شفاف .. رنگی .. حرفه ای .. و خطی هستش که واقعا جلب توجه می کنه .. ازتون یه خواهش که دارم مدار کامل این لیزر شو رو با توضیحات کامل ارائه بفرمایید .. با توضیح اینکه اگه ممکنه لطف کنید بفرمایید که از چه لامپ و یا led باید استفاده کرد ؟
با تشکر:eek:k:
با سلام :
دوست عزيز متاسفانه بنده از اين ليزر شوي كه گفتين اطلاعي ندارم چنانكه شما مدل و نقشه و مارك و.... هر چي كه دارين لطف كنين بزارين تا بيشتر بررسي و در خدمت باشم .
در ضمن به همين خاطر به پست تان پاسخ نگذاشتم كه دوستانيكه اطلاعاتي دارند بزارند و استفاده كنيم .
با تشكر .
موفق باشيد .

god boy

کاربر
2007-08-28
21
52
ممنون از شما
راستش خیر هیچ نقشه ای ندارم .. ولی اینو می دونم که یه نوع رقص نور هستش که از لیزر استفاده می کنه .. به هر حال من دنبال مداری هستم که بتونم با سوار کردن ال ای دی های لیزری که البته نمی دونم تو بازار یافت می شه یا نه . بتونم یه رقص نور حرفه ای بسازم اگه در این مورد اطلاعی دارید ممنون می شم که راهنمایی بفرمایید
با تشکر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
ممنون از شما
راستش خیر هیچ نقشه ای ندارم .. ولی اینو می دونم که یه نوع رقص نور هستش که از لیزر استفاده می کنه .. به هر حال من دنبال مداری هستم که بتونم با سوار کردن ال ای دی های لیزری که البته نمی دونم تو بازار یافت می شه یا نه . بتونم یه رقص نور حرفه ای بسازم اگه در این مورد اطلاعی دارید ممنون می شم که راهنمایی بفرمایید
با تشکر
با سلام :
دوست عزيز به تاپيك نور افشاني درهوا فضا در همين بخش مراجعه كنيد انچه دنبالش هستيد خيلي وقته در اين تاپيك اپلود شده و در ادامه اپديت هم خواهد شد .{منتظرپستي با عنوان ايجاد رنگين كمان مصنوعي ...} بزودي براي اولين بار باشيد .
با تشكر .
موفق باشيد .

بالا