آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

رفع اشکالات در ساخت ماینر بزبان ساده

kambizcat

کاربر
2008-01-18
25
70
ساري
در این پست برانیم تا با زبانی ساده و صریح مشکلاتی که در ساخت ماینر برای دوستان بوجود می اید را در اسرع وقت رفع نماییم بدین منظور از تمامی دوستانی دستگاه خودشونو ساختن تقاضا دارم بنده را در این راه کمک نمایند با تشکر پیام

آخرین ویرایش:

kambizcat

کاربر
2008-01-18
25
70
ساري
با سلام

اینم چندتا عکس از دستکاه

92.jpg

93.jpg

94.jpg

95.jpg

96.jpg

97.jpg

98.jpg

آخرین ویرایش:

kambizcat

کاربر
2008-01-18
25
70
ساري
با سلام

دوستان عزیز در صورت بروز مشکلات در حین ساخت ماینر میتوانند در اینجا مطرح نموده و تا جایی که در حیطه اطلاعات ینده باشد در اسرع وقت پاسخگوی دوستان میباشم
با تشکر

آخرین ویرایش:

tomas_edison

کاربر
2009-08-03
55
59
من نمیدونم چرا همتون چسبیدین به این ماینر (فلزیاب قدیمی) آخه مگه قحطیه
بابا این همه سیستم جدیدتر با امکانات بیشتر و بهتر

تقاضای من از مدیران سایت ارایه مدارات حرفه ای تر مانند ردیاب ها (سیستمهای شعاع زن)
gpr ,دستگاههای لیزری بابرد بالا،trسیستم

آخرین ویرایش:

kambizcat

کاربر
2008-01-18
25
70
ساري
راهنمایی

دوست عزیز مطمئنا از تعداد بالای دوستانی که به هر علتی درست و یا اشتباه مشغول به ساخت ماینر شده و هزینه بالایی را متحمل شده اند باخبرید
به نظر شما نباید برای بثمر رسیدن هزینه و انرژی صرف شده برای ساخت این دستگاه از طرف دوستان آگاه اقدامی صورت گیرد؟؟
بهتر است نظراتی که ارتباطی با این بخش ندارد را در بخشهای مربوطه بفرمایید
با تشکر

nazari_omega

کاربر vip
vip
کاربر
2008-02-18
327
4,296
بهشهر (اشرف البلاد)
سلام اقا کامبیز شما از این فلزیاب ظاهرا نتیجه خوبی گرفتی که اینقدر خوشگل درستش کردی من خیلی وقته که دنبال ساخت یه فلزیاب خوب هستم .هروقت هم یه فلزیاب اومد یه عده ای اومدن گفتن خوبه یه عده ای هم نظر مخالف داشتن. البته تعداد مخالفها بیشتر بود. که همین موضوع منو از درست کردن یه فلزیاب منع میکرد.حالا شما ازاین دستگاه راضی هستید؟مرسی

tomas_edison

کاربر
2009-08-03
55
59
دوست عزیز مطمئنا از تعداد بالای دوستانی که به هر علتی درست و یا اشتباه مشغول به ساخت ماینر شده و هزینه بالایی را متحمل شده اند باخبرید
به نظر شما نباید برای بثمر رسیدن هزینه و انرژی صرف شده برای ساخت این دستگاه از طرف دوستان آگاه اقدامی صورت گیرد؟؟
بهتر است نظراتی که ارتباطی با این بخش ندارد را در بخشهای مربوطه بفرمایید
با تشکر

نه عزیز من منظورم این بود که از سیستمهای دیگر بی خبر نمونیم وسطح علمی کاربران بره بالا تر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

kambizcat

کاربر
2008-01-18
25
70
ساري
سلام اقا کامبیز شما از این فلزیاب ظاهرا نتیجه خوبی گرفتی که اینقدر خوشگل درستش کردی من خیلی وقته که دنبال ساخت یه فلزیاب خوب هستم .هروقت هم یه فلزیاب اومد یه عده ای اومدن گفتن خوبه یه عده ای هم نظر مخالف داشتن. البته تعداد مخالفها بیشتر بود. که همین موضوع منو از درست کردن یه فلزیاب منع میکرد.حالا شما ازاین دستگاه راضی هستید؟مرسی

دوست گرامی در مورد ساخت ماینر اینو میتونم بگم که انتخاب ماینر برای من حاصل یک ماه جستجوی بی وقفه وشبانه روزی برای انتخاب بهترین دستگاه قابل ساخت است. در درجه اول باید ببینی چه انتظاری از دستکاه داری. در کل اگر توقعاتت از چنین دستگاهای بالاست باید بگم طرف ساخت نرو چون یا نقشه درست و حسابی وجود نداره و یا قطعات مورد نیاز پیدا نمیشه. نکته مهم در این دستگاه تنظیم و نحوه کار با دستگاه است به قول یکی از دوستان عزیزم که میگه ماینر بدون تنظیم آشغاله. منظور اینه که اگه دستگاه رو ساختی و در همون ابتدا بدون تنظیمات تست کردی و نتیجه رضایتبخشی نگرفتی میشی مثل خیلی از دوستانی که با تموم ذوق و شوق دستگاه را تست کردن و به نتیجه ای که میخواستن نرسیدن و به اصطلاح ضدحال خوردن و شروع به بدگویی از ماینر کردن. خیلی از دوستان گفتن قدرت ماینر با دستگاهای که مثلا با 20هزار تومن ساخته میشه تفاوتی نداره و نکته همینجاست که ماینر توانایی های به مراتب بیشتر از تنظیمات اولیه داره. در کل اگر مداراتی غیر از ماینر را ساخته باشی بعد از ساخت ماینر به این نتیجه میرسی که ارزش ساخت را داشته
با تشکر پیام

kambizcat

کاربر
2008-01-18
25
70
ساري
نه عزیز من منظورم این بود که از سیستمهای دیگر بی خبر نمونیم وسطح علمی کاربران بره بالا تر

دوست گرامی در مورد ارتقا سطح علمی و ساخت دستگاه های بمراتب بهتر و بالاتر از ماینر با شما هم عقیده ام ولی متاسفانه با تلاشهای که برای یافتن مداراتی با توانایی بالاتر صورت میگیرد هنوز نتوانستم مداری بیابم که در محاسبات تئوریک بالاتر از ماینر باشد و از طرفی امکان ساخت آن نیز هرچند سخت وجود داشته باشد.

آخرین ویرایش:

nazari_omega

کاربر vip
vip
کاربر
2008-02-18
327
4,296
بهشهر (اشرف البلاد)
دوست گرامی در مورد ساخت ماینر اینو میتونم بگم که انتخاب ماینر برای من حاصل یک ماه جستجوی بی وقفه وشبانه روزی برای انتخاب بهترین دستگاه قابل ساخت است. در درجه اول باید ببینی چه انتظاری از دستکاه داری. در کل اگر توقعاتت از چنین دستگاهای بالاست باید بگم طرف ساخت نرو چون یا نقشه درست و حسابی وجود نداره و یا قطعات مورد نیاز پیدا نمیشه. نکته مهم در این دستگاه تنظیم و نحوه کار با دستگاه است به قول یکی از دوستان عزیزم که میگه ماینر بدون تنظیم آشغاله. منظور اینه که اگه دستگاه رو ساختی و در همون ابتدا بدون تنظیمات تست کردی و نتیجه رضایتبخشی نگرفتی میشی مثل خیلی از دوستانی که با تموم ذوق و شوق دستگاه را تست کردن و به نتیجه ای که میخواستن نرسیدن و به اصطلاح ضدحال خوردن و شروع به بدگویی از ماینر کردن. خیلی از دوستان گفتن قدرت ماینر با دستگاهای که مثلا با 20هزار تومن ساخته میشه تفاوتی نداره و نکته همینجاست که ماینر توانایی های به مراتب بیشتر از تنظیمات اولیه داره. در کل اگر مداراتی غیر از ماینر را ساخته باشی بعد از ساخت ماینر به این نتیجه میرسی که ارزش ساخت را داشته
با تشکر پیام
متشکرم اقا پیام من تو تاپیک قبلی اسم شما رو اشتباه نوشتم معذرت میخوام .شما برای ساخت ماینر تمام قطعاتشو تو ساری تونستی جور کنی ؟ یا اینکه از بیرون تهیه کردی.

بالا