آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن لپ تاپ MSI مدل GX680

mohsen-d

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-05-01
536
1,013
با سلام
یه لپ تاپ msi مدل gx680 دستم رسیده که روشن نمی شد . سوکت شارژر آن خراب بود که درستش کردم . الان که لپ تاپ را بستم دکمه پاور را که می زنم چراغ آن برای یک لحظه روشن می شود و دوباره خاموش می شود و لپ تاپ هم روشن نمی شود . موقعی که این عمل را به دفعات زیاد تکرار می کنم لپ تاپ روشن می شود . ایراد از کدام قسمت است ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام
یه لپ تاپ msi مدل gx680 دستم رسیده که روشن نمی شد . سوکت شارژر آن خراب بود که درستش کردم . الان که لپ تاپ را بستم دکمه پاور را که می زنم چراغ آن برای یک لحظه روشن می شود و دوباره خاموش می شود و لپ تاپ هم روشن نمی شود . موقعی که این عمل را به دفعات زیاد تکرار می کنم لپ تاپ روشن می شود . ایراد از کدام قسمت است ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید .

دوست عزیز به احتمال زیاد سوییچ پاور شما مشکل پیدا کرده هست ان را تعویض کنید ونتیجه را اعلام کنید

با تشکر

mohsen-d

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-05-01
536
1,013
دوست عزیز به احتمال زیاد سوییچ پاور شما مشکل پیدا کرده هست ان را تعویض کنید ونتیجه را اعلام کنید

با تشکر

با سلام مجدد

سویچ پاور مشکل نداشت . با بررسی متوجه شدم که ایراد از کارت گرافیک است . آن را باز کردم اسلات و خود کارت گرافیک را با تینر شستشو دادم و بستم مشکل حل شد .

بالا