آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: گیر کردن روی لوگو اول مین p5gz-mx

maziyarmajdi

کاربر
2012-12-10
211
460
اسلات سی پی یو را شستشو دهید و با یک سی پی یو دیگر هم امتحان کنید
اطراف چیپ شمالی را هم شستشو دهید و با باد فشارقوی زیر چیپ را تمیز کنید
با تشکر
ممنون از راهنمایی شما نتیجه را اعلام میکنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajjad-d

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
با سلام،
دوست عزیز،شما فرمودید که روی لوگوی اول(یعنی همون پست اول مادربورد)گیر میکنه،و این یعنی اولین و محتمل ترین گزینه بایوسه،حالا چرا دوستان از ابتدا آدرس پل جنوبی رو میدن نمیدونم! ولی شما اول باید از سلامت باطری بک آپ مطمئن شید(درصورتی که باطری ولتاژ لازم رو نداشت و یا صرفا جهت تست اونرو عوض کردید حتما بعداز تعویض باطری clear Cmos کنید)،اگر حل نشد بایوس رو پروگرام کنید،و اگر جواب نگرفتید مشکل از پل جنوبی و یا کریستال آن میباشد که قبل از دستکاری پل جنوبی بهتره اول کار ساده تر که تعویض کریستال پل جنوبی هست رو انجام بدید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

maziyarmajdi

کاربر
2012-12-10
211
460
با سلام،
دوست عزیز،شما فرمودید که روی لوگوی اول(یعنی همون پست اول مادربورد)گیر میکنه،و این یعنی اولین و محتمل ترین گزینه بایوسه،حالا چرا دوستان از ابتدا آدرس پل جنوبی رو میدن نمیدونم! ولی شما اول باید از سلامت باطری بک آپ مطمئن شید(درصورتی که باطری ولتاژ لازم رو نداشت و یا صرفا جهت تست اونرو عوض کردید حتما بعداز تعویض باطری clear Cmos کنید)،اگر حل نشد بایوس رو پروگرام کنید،و اگر جواب نگرفتید مشکل از پل جنوبی و یا کریستال آن میباشد که قبل از دستکاری پل جنوبی بهتره اول کار ساده تر که تعویض کریستال پل جنوبی هست رو انجام بدید.
موفق باشید
ممنونم از راهنماییتون نتیجه رو اعلام میکنم

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
دوست خوبم من از اول هم گفتم تعویض SB دنبال کار دیگه نباش.این تجربه چند سال کار تو حضورم تو شرکت سازگار و اواژنگ و ماتریکس هست.
تو مادربردهای ایسوس این مشکل 99% از SB و 1% بایوس هست. موفق باشید

maziyarmajdi

کاربر
2012-12-10
211
460
دوست خوبم من از اول هم گفتم تعویض SB دنبال کار دیگه نباش.این تجربه چند سال کار تو حضورم تو شرکت سازگار و اواژنگ و ماتریکس هست.
تو مادربردهای ایسوس این مشکل 99% از SB و 1% بایوس هست. موفق باشید
ممنونم از راهنماییتون دوست خوبم همه چیز و تست کردم طبق فرمایش شما از sb هست ممنونم از کمک شما و همه دوستان عزیز
با تشکر زیاد

بالا