آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مودم dlink-2730u بعد از چند ساعت کار کردن یکسره نت رو قطع و وصل میکنه

hamid2925

کاربر vip
vip
کاربر
2019-02-07
14
8
شهرری
سلم به همه اگر مودم در حال کار بعد چند دقیقه یا ساعت ریست میشه اصلا ربطی به بایوس نداره بهتره اول تو مودم دلینک به غیر از خازن ورودی تمام خازنها تویض بشه اگر مشکل حل نشد در 2730ورژن c1 ایسی اصلی خرابه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

khoshi1400

کاربر
2022-02-04
1
0
54
سلام. یه مودم دی لینک ۲۷۳۰u ورژن c1 دارم که از بس چراغ اینترنتش قطع میشه کلافه ام کرده. البته مودم رو ۱۰ سال پیش خریدم چند سالی باش کار نمیکردم تا اینکه یکماه پیش به کار انداختم. مشکل شروع شد بردم نمایندگی آپدیت کردن ولی باز هم مشکل داشت. مخابرات گفت کشش خط شما ۱ مگ هست و باید مطابق با آن سرویس بگیرید ما هم از ۴ مگ به ۱ مگ کاهش دادیم ولی بازهم درست نشد. یکدفعه چراغ اینترنتش قطع میشه. و باید چندین بار خاموش و روشن کنیم تا پس از چندبار قرمز شدن شاید چراغ اینترنت سبز بشه. بعضی موقع ها چند بار در روز اتفاق میفته بالاخره نفهمیدیم مودم ایراد داره یا اینترنت مخابرات! البته اینم بگم یه بار مودم رو بردم از جعبه تقسیم تلفن حیاط وصل کردم بازهم مشکل داشت.
میخواستم بدونم اگه ایراد از مودم هست یه مودم جدید تهیه کنم؟

ebi4437

کاربر vip
کاربر
2021-06-22
33
39
24
سلام دوست عزیز این مورد میتونه مربوط به خازنای روی برد باشه عوضشون کن شاید مشکلت حل بشه.همچنین ولتاژ اداپتورت رو هم چک کن

ebi4437

کاربر vip
کاربر
2021-06-22
33
39
24
سلام. یه مودم دی لینک ۲۷۳۰u ورژن c1 دارم که از بس چراغ اینترنتش قطع میشه کلافه ام کرده. البته مودم رو ۱۰ سال پیش خریدم چند سالی باش کار نمیکردم تا اینکه یکماه پیش به کار انداختم. مشکل شروع شد بردم نمایندگی آپدیت کردن ولی باز هم مشکل داشت. مخابرات گفت کشش خط شما ۱ مگ هست و باید مطابق با آن سرویس بگیرید ما هم از ۴ مگ به ۱ مگ کاهش دادیم ولی بازهم درست نشد. یکدفعه چراغ اینترنتش قطع میشه. و باید چندین بار خاموش و روشن کنیم تا پس از چندبار قرمز شدن شاید چراغ اینترنت سبز بشه. بعضی موقع ها چند بار در روز اتفاق میفته بالاخره نفهمیدیم مودم ایراد داره یا اینترنت مخابرات! البته اینم بگم یه بار مودم رو بردم از جعبه تقسیم تلفن حیاط وصل کردم بازهم مشکل داشت.
میخواستم بدونم اگه ایراد از مودم هست یه مودم جدید تهیه کنم؟
سلام دوست عزیز این مورد میتونه مربوط به خازنای روی برد باشه عوضشون کن شاید مشکلت حل بشه.همچنین ولتاژ اداپتورت رو هم چک کن

FercHeliX

کاربر vip
کاربر
2015-11-07
124
57
سلام
ممکنه خطت نویز داشته باشه ... حتما microfilter و splitter بزار و از سیم کشی مطمعن شو ... مودمت رو جای دیگه تست کن ... آداپتورش هم چک کن که ولتاژش خراب نشده باشه ... فرمویرت هم update کن ... ستینگ هم درست وارد کن ... اگه نشد خازن ها رو همه رو عوض کن ... اگه نشد ببین همینطوری با لن کار کنی هم خاموش میشه یا فقط با نت ؟!

alishavrde

کاربر
2010-01-20
34
5
دوستان یه مودم دارم دلینک مددل ۹۲۰…اینترنت بعد ۲ساعه قطع میشه واگه هم وصل هست تو واتساپ مشکله نداره وانستا بری سمته گوگل کار نمیکنه ریست کردیم فایده نداره به نظرتون مشکل چیه قطع وصل میکنه بدجوری

آخرین ویرایش:

alishavrde

کاربر
2010-01-20
34
5
خواهشا” جواب بدین دارم دیونه میشم چرا رواتساپ وانستگرام وغیره کارمیکنه ولی بری گوگل یا غیره کارنمیکنه یعنی تو مرورگر کارنمیده ۲گوشی دارم

N.badfar

کاربر
2021-12-25
113
54
سلام
من به این مشکل بر خوردم باید سیم قوی باشه و باید از اسپلیتر استفاده کنی و آداپتور احتمال زیاد مشکل دار شده

kazempoor92

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2014-02-23
215
550
شهرضا-اصفهان
سلام درمورد واتساپ واینستا نظری ندارم ولی در مورد قطع شدن اینترنت بعد از مدت زمان طولانی
من این مشکل رو با هیت گرفتن کلی برد، روی مودم خودم حل کردم .

بالا