آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن ماندن فن ها بعداز استندبای در مادر برد های biostar

nazari_omega

کاربر vip
vip
کاربر
2008-02-18
327
4,296
بهشهر (اشرف البلاد)
با سلام
من مادربرد کامپیوترم رو تازه عوض کردم و biostar گرفتم یه مشکلی باهاش دارم .مشکلم اینه که وقتی استندبای میکنیم همه فن های کیس روشن میمونه وبا یه حرکت موس یا دست زدن به کلیدهای کیبرد سیستم روشن میشه .که من نمیخوام اینطوری باشه .سیستم های قبلیم وسیستم خونمون اینطوری نیست. ایا راه حلی برای رفع این مشکل هست؟مدل مادر برد هم هستg31-m7te متشکرم.

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
با سلام
من مادربرد کامپیوترم رو تازه عوض کردم و biostar گرفتم یه مشکلی باهاش دارم .مشکلم اینه که وقتی استندبای میکنیم همه فن های کیس روشن میمونه وبا یه حرکت موس یا دست زدن به کلیدهای کیبرد سیستم روشن میشه .که من نمیخوام اینطوری باشه .سیستم های قبلیم وسیستم خونمون اینطوری نیست. ایا راه حلی برای رفع این مشکل هست؟مدل مادر برد هم هستg31-m7te متشکرم.
دوست عزیز این مشکل از طریق بایوس قابل حل است. در قسمت تایین ویک آپ گزینه اول را s3 کن. الان دقیقا یادم نیست اسم گزینه چی بود.

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,803
با سلام
با سلام دوست عزیز خاصیت استندبای همین است که با کیبرد روشن شود شما در بایوس میتوانید روشن شدن را فقط با کلید پاور تعریف کنید شما از هیبرنت استفاده کنید بهتر است روی استند بای شیفت را نگه دارید بعد با موس روی ان کلیک کنید

nazari_omega

کاربر vip
vip
کاربر
2008-02-18
327
4,296
بهشهر (اشرف البلاد)
دوست عزیز این مشکل از طریق بایوس قابل حل است. در قسمت تایین ویک آپ گزینه اول را s3 کن. الان دقیقا یادم نیست اسم گزینه چی بود.
سلام مرسی دوست عزیز از راهنماییهای شما متشکرم روی s3 گذاشتم مشکلم حل شد به این صورت
advanced-power configuration-suspend mode-s3

بالا