آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ارتقاء نرم افزار نسخه 10 به 11 در GPS مارشال

heidary3642

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
دوستان هر گونه اطلاعات و برنامه برای مدلهای مختلف جی پی اس مارشال جهت تبدیل برنامه ورژن قدیم 10 به ورژن جدید 11 را در اختیار دارید در این بخش قرار دهید

sozuki

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-04
148
200
سلام
دوست من
این پروگرام کردن و یا فلش کردن gpsچگونه است
میشه کابل مورد نظر و یا کابل و یا سایتی که در این نوع جی پی اس فعالیت میکند میشه بگی
یک جی پی اس گارمین 421دارم وقتی روشن میکنم فقط روی ال سی دی گارمین میزنه و بعد از 20 ثانیه خاموش میشه
کسی راجع اینها میدونه؟

zxc111

کاربر
2015-01-31
1
1
دوستان هر گونه اطلاعات و برنامه برای مدلهای مختلف جی پی اس مارشال جهت تبدیل برنامه ورژن قدیم 10 به ورژن جدید 11 را در اختیار دارید در این بخش قرار دهید
کسی نیست اطلاعاتی داشته باشه منم شدید لازمش دارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mja

mja

کاربر
2007-12-18
2
1
کسی نیست اطلاعاتی داشته باشه منم شدید لازمش دارم
من هم يك مدل me-700 دارم كه به دليل دستكاري رجيستري بالا نمي‎آد. فكر نمي‎كنم پروگرام كردنش خيلي پيچيده باشه؛ ولي ظاهراً كسي اطلاعات نداره يا اگر هم داره لو نمي‎ده!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Karim_A

mja

کاربر
2007-12-18
2
1
اين كار خيلي راحته؛ كافيه دو پوشه Marshal و اگر اشتباه نكنم، MobileNavigator را از يك دستگاهي كه داراي ورژن 11 هست را كپي كنيد روي دستگاه خودتون.
من حتي با انجام اين كار ورژن 11 را روي GPS آپكو هم كه از ابتدا برنامه مارشال را نداره، فعال كردم.

بالا