آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درخواست فایل بایاس rom نوت بوک lenovo t61

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی ، سپاسگزارم . امیدوارم این فرهنگ جا بیفته که همه ما فقط مصرف کننده نباشیم
به خدا قسم من که زبونم مو درآورد از بس که به همکاران گفتم آرشیوهایی که از بایوس لپ تاپ دارند را در سایت آپلود کنند و در مباحث ها مشارکت کنند
حالا بماند که بعضی ها کم لطفی میکنند و فقط میفروشند یا فایل ها و نقشه ها و . . . سایت را میفروشند به خاطر همین محدودیت دانلود گذاشتیم و مدتی دیگر بخش تخصصی سخت افزار را vip خواهیم کرد
اینجا همه باید در مباحث شرکت کنند وظایف مدیران بیشتر ساماندهی بخش ها و . . . است و در وقت آزاد هم میتونند پاسخ دهند ولی در اصل تمام کاربران باید در مباحث شرکت کنند
من که دلم خونه
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=25836
پایدار باشید

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
سلام
من یه عالمه فایل بایوس و نقشه لپ تاپ دارم بلد نیستم بزارم رو سایت.بگین چطوری تا سر فرصت بزارمشون.مرسی
با درود خدمت شما
دوست گرامی ، از همکاری شما سپاسگزارم شما در وحله اول فایل ها را باید در بخش مربوطه آپلود کنید در هر بخشی قسمتی برای فایل بایوس آن لپ تاپ وجود دارد و اگر هم نبود و لپ تاپی با برند خاصی بود می توانید در قسمت فایل بایوس مربوط به لپ تاپ های متفرقه آپلود کنید
برای نقشه هم تاپیک هایی وجود دارد اگر نبود به بنده پیام خصوصی دهید تا ایجاد کنم یا خودتان ایجاد کنید
در مرحله بعد مدل و ورژن را در قسمت ( پاسخ سریع ) تایپ میکنید در قسمت پاسخ سمت چپ و پایین گزینه تنظیمات اضافی وجود دارد که بر روی آن کلیک میکنید و سپس در قسمت ابزار ها گزینه اتش که به شکل سنجاق است ظاهر میشود و بر روی آن کلیک کنید و مسیر فایل موجود در هارد را انتخاب کنید و در آخر بر روی ارسال کلیک کنید
اگر باز هم مشکلی داشتید اعلام کنید تا به صورت تصویری توضیح دهم
موفق باشید

بالا