آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

معرفی یک دستگاه خوب قیمت مهم نیست

2xboys

کاربر
2009-01-31
21
39
دوستان یک دستگاه خوب میخوام با ثبات خوب در خاک ایران و املاح خاک کمتر روش تاثیر بزاره عمق تا 8 یا 10 متر واقعی دوستان چه دستگاهی پیشنهاد میکنن قیمت مهم نیست ... اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم در ضمن با اپراتور مشکلی نیست و اگه تصویری باشه بهتر نبود هم مهم نیست فقط دستگاه خوبی باشه باز هم از دوستان ممنون

IIII

کاربر
2013-03-07
128
276
سلام ! دستگاهی که بخوای 10 متر واقعی رو باهاش بزنی که تو ایران گیرت نمیاد !

ولی لورنز و OKM 4000 هستند باید از نمایندگی دوبی بخری و وارد کنی !

OKM الان با وارد کردنش برات 98 میلیون در میاد !

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
به نظر من دستکاه های okm اصلا به درد ایران نمیخورد و ول خودتون رو هدر ندهید

بهترین دستماه ها از نظر بنده : 1- به نظر من برای دستکاه پالسی لورنز ایکس6 هست ولی عمق 10 متر رو برای شما نمیزند ولی فعلا با عمق 4 متر با لوپ بزرک بهترین انتخاب هست با قیمت تقریبی 26 میلیون . البته اکه یکم صبر کنید مدل z1 هم در چند ماه اینده وارد بازار خواهد شد
2- دستکاه با تکنولوزی vlf هم که به طلا حسایت خوبی داره gpx5000 هست که ساخت شرکت مینلب میباشد و میتوان با لوپ های بزرک که باید جدا از نمایندکی ها خرید کرد حتی عمق 4 متر رو هم برای شما خواهند زد ولی اپراتوری یکم سختی دارند که باید تمرین کنید و با قیمت تقریبی 30 میلیون تومن .

البته این موضوع رو هم ذکر کنم بعضی دستکاه ها هستند که واقعا دست همه نیست یکی از ان ها دستکاه به اسم زالوت هست که ساخت روسیه هست و داخلش ترکیبات الکتر شیمیایی وجو دارند و خیلی پرقدرت هستند و عمق بالایی رو میزنند البته تو ایران خیلی کم پیدا هستند و اکه اشنایی روسیه دارید از اونجا بخرید که حتما جواب خواهید کرفت با قیمت تقریبی ده هزار دلار

موفق باشید

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
جناب پوریا این رو تنها من نمیکم و این رو همه اون کسایی که دارن این دستکاه رو میکن . این دستکاه فقط به درد حفره یابی میخوره و بس و هیچ کونه کارایی که ازش تعریف میکنند که تصویری هست و 20 متر میزنه و تصویر جنس رو میده رو نداره . فقط برای زمین شماسی خوب هست و تو زمین املاحی ایران فقط میتوان با اپراتوری مسلط حفره یابی کرد و بس . پولتون رو اصلا پای این دستکاه ها نریزید . نظرم من این بود .

IIII

کاربر
2013-03-07
128
276
سلام دوست عزیز من میتونم بهتون دستگاه Xspoofer رو معرفی بکنم . من خودم کرفتم راضی هستم . قیمتش هم مناسبه.

xspoofer رو منم تعریفش رو خیلی شنیدم ! هم ردیابه هم نقطه زن !

چند گرفتین شما ؟ از کجا گرفتید ؟

2xboys

کاربر
2009-01-31
21
39
راست میگه چند گرفتی و از کجا در ضمن اصل بودنش رو از کجا بفهمم چون شنیدم اکثر دستگاههای ایران تقلبیه
در ضمن ردیاب نمیخوام نقطه زن میخوام fpl22 رو داشتم خوب نبود اگه این بهتره مشکلی نیست میخرم

آخرین ویرایش:

IIII

کاربر
2013-03-07
128
276
اگه نقطه زن میخوای پس برو همون سراغ لورنز ! okm رو که بچه ها تایید نکردن !

Deepmax x6 عالیه !! درباره Z1 هم خیلی مطالعه کردم باید دستگاه خیلی خوبی باشه !! حالا باید بیاد و ببینیم که خوب هست یا نه و ...

ولی X6 عملکرد عالیش رو ثابت کرده !

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
دوستان عزیز
روی پالسی بیشتر از 3متر حسابی باز نکنید حالا دستگاه هرچقدر باثبات و قیمت بالا باشه مدار پالسی بیشتر از این قدرت و توان نداره برای عمق بیشتر باید از سیستمهای دیگه استفاده بشه فعلا بهترین گزینه یه ردیاب خوب و کم خطاست که متاسفانه اونم نایابه من دستگاههای زیادی و زیر وبالا کردم تا این جا نتیجه این همه ولخرجی همین شده! پس دوستان پولتون مثل من هدر ندید اگه این همه پولی که صرف دستگاه کردم تو ساخت و ساز ریخته بودم الان میلیاردر بودم :distrust:

بالا