آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

lcd بیسیم تلفن پاناسونیک هیچی نشون نمیده

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
lcdرا تعویض کنید مشکل حل میشود موارد زیادی داشتم که ظاهر ان سالم اما کار نمیکند تنها راه تست سلامت ال سی دی تست با یک السی دی دیگر ویا یک برد هم مدل با ان است موفق باشید

MEH.50

کاربر
2011-05-30
3
6
تهران
سلام جناب خلیلی.خسته نباشید.
خونه، یه گوشی بیسیم پاناسونیک kx-tc 1281 داریم که مدتیه صفحه کلیدش خوب کار نمی ده. برا همین چند وقت یک بار صفحه کلیدش(پد پلاستیکی) رو با پودر لباسشویی می شورم و برا چند مدتی خوب می شه. توی این گیر و دار، ایندفعه نوشته های الی سی دیش خاموش و روشن می شد. کمی کابل رابطش رو تکون می دادم درست می شد ولی به یکباره هم قطع شد.لطفا بفرمایید خودم می تونم از همون پاساژی که فرمودید الی سی دیشو بخرم عوض کنم؟ضمناً می دونید قیمتش جه حدودیه؟ ممنون از پاسختون.شرمنده.

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
من از همون پاساژ حدود یک ماه پیش زیر 30 تومان خریدم مشکلی نیست کی پد را با قطره گرافیک ویا تلق مخصوص میتوانید درست ویا تعویض کنید

rasooli49

کاربر
2013-12-13
3
6
با سلام و خسته نباشید
گوشی بی سیم من بعد از تعویض اسپیکر نوشته های روی lcd آن قطع و وصل می شود بعضی وقتها با در آوردن و جازدن باطری بصورت کوتاه مدت ظاهر می شود و مجدداً می رود مشکل چیست؟

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام و خسته نباشید
گوشی بی سیم من بعد از تعویض اسپیکر نوشته های روی lcd آن قطع و وصل می شود بعضی وقتها با در آوردن و جازدن باطری بصورت کوتاه مدت ظاهر می شود و مجدداً می رود مشکل چیست؟

لطفا مدل وبرند گوشی را قید کنید اگر ال سی دی ان با فلت به برد نصب شده یکبار فلت را در اورده وسوکت ان را تمیز کرده ودوباره نصب کنید ونتیجه را اعلام کنید

rasooli49

کاربر
2013-12-13
3
6
مدل kx-TG6461BX است بعد از یک روز در حالت شارژ فعلاً مشکل حل شد .ممکنه از باطری باشه؟ آخه صدای اسپیکر و نور LED گوشی هست ولی بعضی وقتها نوشته های روی LED میرفت.
ممنون

بالا